Skocz do zawartości

Nie działają spryskiwacze przedniej szyby.


Gość dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

A myślisz że jest sens zakładania mgłowych do astry? Czy ta pompka pociągnie? Mi jak padła jedna dysza w vectrze to właśnie założyli mi te mgłowe w ASO od insigni ale w vectrze pompka jest super, daje bardzo dobra mi mocne ciśnienie. Jak podstawisz palec pod dysze i ktoś wciśnie spryskiwanie to aż czuć ból takie ciśnienie ostre daje natomiast w astrze ... hmmm u mnie nie jest rewelacyjnie. Chyba że dało by radę założyc jeszcze jakąś mocniejszą pompkę np od innego samochodu jakos przerobić wtedy bu to miał sens.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast w astrze ... hmmm u mnie nie jest rewelacyjnie.

... to może masz załamany wężyk - poszukaj, może wymień ... bo u mnie mgłówki szaleją ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę, może powymieniam na zimę wężyki i założe te mgłowe. Zawsze to zwiększone bezpieczeństwo w czasie jazdy i mniejsze zużycie płynu.

 

 

 

A jeszcze mam takie pytanie. Czy ktoś może używał bądź używa wycieraczek Valeo Siliencio XTRM? Zależy mi na opinii na temat tych wycieraczek. Muszę wymienić teraz i w astrze i w vectrze i właśnie rozważam zakup tego modelu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może używał bądź używa wycieraczek Valeo Siliencio XTRM?

... nigdy nie wiesz na co trafisz - na forum jest mnóstwo opinii, nawet najtańsze lepiej sie sprawują od tych ,,markowych'' ... nie da się powiedzieć na 100%, że te silencio naprawdę będą ciche ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn może nie chodzi mi tyle o cichość a o jakość. W astrze wycieraczki i tak będę pewnie słyszał i nawet najcichsze nic tu nie pomogą natomiast w vectrze to i tak nie słysze pracy wycieraczek i tak, nawet tych co mam teraz czyli zwykłe valeo zakładane na pierwszym montażu. Poprostu muszę je wymienić bo już zaczynają mazać a że pogoda jest jaka jest to i wycieraczki muszą być dobre. Mają przedewszystkim dobrze zbierać i nie mazać szyby. Do astry ostatnio kupowałem wycieraczki rok temu, zwykłe, kupiłem w ASO, myślałem że będe dobre, dałem 100zł a te wycieraczki to psu o dupę potłuc. Już po tygodniu zaczęły się mazać, jak padał śnieg to normalnie go przepuszczały, takie gówno. Muszę to wymienić najszybciej jak się da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu z montażaem dysz w masce :P

... małe są - ja mam przyklejone silikonem ... znaleźć trzeba najbliższe do F-ki - ja chyba mam od VA ... już nie pamiętam ...

... jeszcze nie spotkałem dedykowanych, ale trzeba poszukać ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności