Skocz do zawartości

czym roznią sie modele opla 1.7cdti?jakie dodatki wizualne?


Gość Jacus Poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacus Poznan

ok zibi jutro sprawdze i ci napisze co i jak... mam tez pytanie do ciebie bo mialem auto u naprawy pekla glowica miesiac stalo u mechanika z rozebranym silnikiem...a mianowicie wczesniej w kompie w ustawieniach mialem kilkanascie jezykow w tym polski a teraz mam tylko angielski domyslam sie ze to pewnie dlatego ze byl odlaczony akumulator ale stacje radiowe sa musialem ustawic tylko godzine a po wejsciu w setings-language wyswietla do wyboru tylko jezyk angielski i nie mam pojecia co teraz zrobic zeby bylo wszystko po polsku tak jak mialem bo nie ma wyboru innych jezykow. Mam tez jeszcze jeden problem nie wiem jak sie wchodzi w temperature silnika....? Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacus Poznan

zibi zrobilem w kompie wszystko tak jak mowiles i jest GPS ale po 2 kolejnych kliknieciach na BC w pierwszej linii ustawione na ok a pod jest RDS itp... wiec mysle sobie ze to od radia a jak u ciebie nie wiem, znalazlem temp:) no i o dziwo wszystkie jezyki wrocily i mam wreszcie po polsku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest GPS ale po 2 kolejnych kliknieciach na BC w pierwszej linii ustawione na ok a pod jest RDS itp... wiec mysle sobie ze to od radia a jak u ciebie nie wiem, znalazlem temp:) no i o dziwo wszystkie jezyki wrocily i mam wreszcie po polsku

mam tak samo,czyli GPS od radia,hmm może ktośma więcej danych jak to działa i o co chodzi?

kiedyś też znikł mi polski i wrócił po trzaśnięciu maską ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi, Jacus Poznan, porownajcie prosze co macie z tym co jest tu http://forum.opel24.com/tryb-serwisowy-vt24490,9.htm#228068

 

i dajcie znac czym sie rozni...

poza tym macie szczescie ja mam navi i nie mam polskiego ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacus Poznan

czesc kicaj raczej ja mam podobnie jesli nie tak samo porownalem z pamieci:) a polski slyszalem ze mozna wgrac... Pozdrawiam:) moj mechanik ma nawet w kompie esperanto a polskiego nie ma:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus Poznan, czesc

polski mozna ale nieoficjalnie (nie ma polskiego w navi) - mnie to i tak nie przeszkadza

chociaz ostatnio mialem polskie menue do wyciagniecia kluczyka - takie "swoje" 15 sekund ;/

niestety w navi - to navi wymusza jezyk w menue, troche dziwne ale tak jest... nawet aso nie daja rady...

bez navi latwiej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności