Skocz do zawartości

Tania, prosta, w obsłudze nawigacja


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym kupić tanią i prostą nawigację. Nie zależy mi na jakiejś super jakości - będzie sporadycznie używana, głównie w mieście. Jednak z tego co się orientuję, tanie nawigacje bardzo często mają płatne aktualizacje (i to dość drogie). Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy są może takie nawigacje, które przy niskich cenach oferują również chociaż przeciętną jakość oraz darmowe aktualizacje.

Z góry dziękuje za pomoc.

 

poprawiłem tytuł/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozejrzyj sie za :

LARK 50.1 ( lub 50.2)

albo

GOCLEVER 5066 FM BT ( zwroc uwage na FM BT - podobno nie zawsze to jest )

co do map - to jakies tam są ..........,a aktualizacje - poczytaj troche to sobie poradzisz :mrgreen:

 

Gdybym mial kupowac cos niedrogiego wziolbym ktorąś z tych, ale jesli ktos ma inne zdanie chetnie poczytm..................

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam mantę 060 z mapamap,zarejestrowaną którą aktualizuję raz w roku za 49 zł(czy to drogo?)Jestem super zadowolony.Choć są lepsze :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do automapy mam mieszane uczucia baza adresowa jest super ale obsługa lewa...

 

Ja jezdze na tom tom go-630 i jestem zadowolony... oczywiście mapa z tele atlasa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Mariusz_760301

Ile Polaków tyle zdań. :)

 

Ja polecam Mantę - za 200 zł masz fajną niezawodną nawigację - dużo modeli, do wyboru, do koloru. Startuje szybciej niż tzw. markowe nawigacje i nie gubi sygnału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam każdą tanią nawigacje.

Czy to będzie Lark czy Navia z biedronki - wszystko jedno.

Ważne że działa AutoMapa

Jezdze po całej europie na Larku i na razie nie mam powodów do narzekania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystałem z Larka 43.2 jednak nie jest demon prędkości, już dla siebie do auta kupiłem GoClever 4335. Jestem bardzo zadowolony. Korzystam z AutoMapy, którą mam na oddzielnej karcie pamięci, po jej wyjęciu navi pracuje z wbudowana mapa.

 

GoClever 4335 PL

Plusy:

tania

gps szybko pozycjonuje

głośnik dobry

stabilna, nie wiesza się

działa ze 2 godziny na swoim zasilaniu

 

Minusy:

jasno świecąca dioda ładowania, denerwuje w nocy (wystarczy marker czarny i po problemie)

wyświetlacz dotykowy pozostawia troche do życznia (to nie iPhone, wszystkie tanie navi mają podobne wyświetlacze)

 

korzystałem też jeden dzień z MIO, wykonianie i szybkość działania zostawiają wedlug mnie Larka i GoClever w tyle, ale trzeba zaplacić te 100zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności