Skocz do zawartości

Tania, prosta, w obsłudze nawigacja


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

korzystałem z Larka 43.2 jednak nie jest demon prędkości, już dla siebie do auta kupiłem GoClever 4335

bardzo dziwne :)

chyba nie miałes do czynienia z tym konkretnym Larkiem 43.2 ! nowy model sprzedawany praktycznie dopiero od miesiąca

i żeby było śmieszniej ma ten sam procesor co GoClever ....Samsung S3C2416

 

http://www.mobileman.pl/lark_freebird_43_2___z_procesorem_samsung_s3c24a6_i_odbiornikiem_gps_atheros_ara5aa,1299,aktualnosc.html

 

i

 

http://www.neo24.pl/index.php?target=products&product_id=56357&aff_id=101372

 

oj trzeba było coś innego wymyśleć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko swoją wypowiedź daje. Mowie co sam widziałem! Może nie była to wina Larka, ten którego ja miałem chodził wolniej. Dlaczego mówisz że coś wymyślam?! Przecież napisałem żeby pomóc, a nie komuś namieszać czy chwalić coś bez sensu. Jeśli sprzedawany od miesiąca, to fakt nie miałem doczynienia, bo korzystałem z Larka o wielkości 4.3 ale to było w wakacje. Zerknałem na link... tamten był caly czarny, czyli Lark 43.1 Przepraszam więc moja pomyłka. Tamten chodził na AutoMapie wolnej od GoClever 4335.

Są być może lepsze i tańsze, ja szukałem pół roku temu sprzętu najtańszego ale sprawnie działającego i to kupiłem. Jak ktoś ma porównanie jeszcze jakiejś nawigacji to tych ktore opisane, to byłoby fajnie. Z reszta... jeśli jest coś lepszego chętnie się dowiem, bo moj wuj prosił zebym mu jakaś nawigację kupił tanią, także mam przed sobą też zakup.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj sie za :

LARK 50.1 ( lub 50.2)

albo

GOCLEVER 5066 FM BT ( zwroc uwage na FM BT - podobno nie zawsze to jest )

co do map - to jakies tam są ..........,a aktualizacje - poczytaj troche to sobie poradzisz :)

 

Gdybym mial kupowac cos niedrogiego wziolbym ktorąś z tych, ale jesli ktos ma inne zdanie chetnie poczytm..................

Jak wyżej, ja polecam GOCLEVER 5066 FM BT za 300zl masz calkiem niezla navie na PL, mape ma lepsza niz google. Lapanie sygnalu to bajka, wlaczasz i odrazu wiesz gdzie jestes. Czasem zdarza sie ze lapie prawie minute, ale to w ruchu lub ciezkim terenie. Odblokowanie i wgranie roznych bajerow to tez nie problem, kupujesz karte kopiujesz bajery na karte i pod przyciskiem Nawigacja otwiera Ci sie dodatkowe menu (bez kombinacji z windows'em). FM jest raczej srednie jak dla mnie, lepiej przez wyjscie na sluchawki do aux radia wpinac. Tak czy siak zawsze to jakis bajer. I do tego 5" a nie 4.3, wyswietlacz wydaje mi sie wystarczajaco jasny i mysle ze w sloneczny dzien nie powinno byc problemu, ale przyznaje ze jeszcze nie sprawdzilem. Uchwyt jak dla mnie calkiem porzadny.

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potrzebuje opini - a najlepiej porownania z punktu widzenia użytkownika pomiedzy

 

GOCLEVER 5066FMBT

LARK 50.1

lark 50.2 ( czy warto doplacic prawie 50 zl w porownaniu do modelu 50.1)?

 

a moze jest cos jeszzce innego w podobnej cenie i podobnych parametrach ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Darude25

Witam.

Posiadam Larka 50.2 5" wyświetlacz. Jestem z niej bardzo zadowolony gdyż nie zawiodła mnie jeszcze ani razu. Ostatnio dałem ją do znajomego w celu jej ulepszenia tzn. teraz mogę odtwarzać mp3 a nie wma tak jak było oryginalnie, oraz oglądać filmy w takich formatach jak divix, rmvb i inne. Teraz to jest prawdziwy kombajn multimedialny na mała kasę. Nie należy również zapominać o transmiterze fm bo to jest super sprawa. Polecam w/w navi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ja posiadam Mante 070 i jestem zadowolony jak za cenę 180zł nic więcej mi nie potrzeba a w dłuższą drogę dzieciom mogę włączyć bajki avi itp.a korzystam z Auto Mapy 6.1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Larka 50.1 ,oprócz Mapy-map ,chodzą na nim dwie inne mapy.Wgrałem inny pulpit a także kilka programów i to wszystko bez odblokowywania nawigacji.Lak 50.1 WinCE6 -269zł,karta SD 4GB Kingstona -36zł ,jak na początek to dobry wybór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że producent AutoMapy zrezygnował ze wsparcia sprzętowego dla LARK'a. Wczoraj czytałem artykuł na ten temat.

poszukaj w necie komentarzy a dowiesz się że tak naprawdę to aqurat nigdy nie dawał wsparcia Larkowi więc jak można rezygnować ż czegoś co nigdy nie miało miejsca wszystko to pic na wodę

na moim Larku 43.2 najnowsza AM 6.5a działa bez problemu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności