Skocz do zawartości

Wysokie i nierówne obroty


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość seba030374

Sonde lambde sprawdzałem jest dobra,błędy sprawdze jutro,a zaczeło sie to robic od wtedy kiedy zaczeła mi sie zapalać żółta kontrolka ale co ciekawe że jak silnik jest ciepły i nap stane na światłach to wtedy sie zapali,wężyki są ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

seba030374,

Jak odczytać błędy masz tu

http://opel24.com/porady/tigra/317-odczyt-bdow.html

http://forum.opel24.com/kadet-e-samodzielne-sprawdzanie-bledow-vt27577.htm

Może też być silniczek krokowy

Jak w razie będziesz go czyścił to sprawdź przy okazji oring

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba030374

Witam m55,czysciłem chyba wszystko,oring na krokowym jest cały jeśli o to chdzi,s.krokowy przy przekręceniu stacyjki na zapłon wysówa sie,obroty zwiększyły mi sie z 2000 tys do4000 tys obr.I delikatnie idą do góry,sprawdzałem błędy i jest 22,35 i mam pytanie jak moge to usunąć,pozdrawiam.

 

[ Dodano: Wto Mar 09, 2010 20:15 ]

i jeszcze coś rano jak go zapaliłem miał obroty 1000 obr,a po chwili 3 tys. i idą w góre.w tamtym roku odkręciło i spadło mi kiło zamachowe {zerwany klin na wale}mechanik powiedział że nic sie nie stało w głowicy?załorzył pasek ustawił zapłon i śmigał normalnie,tylko niekiedy miał coś takiego że przy odpaleniu tak jak by nie umiał obrucić silnikiem po 2-3 razach odpalił normalnie ale w tedy były już za wysokie obroty a znów jak to sie powturzyło to były za niskie i falowały albo całkiem gasł,co Pan mi poradzi.Oddać go na złom???

 

[ Dodano: Nie Mar 21, 2010 12:31 ]

Witam wymieniłem krokowy i ten z przepustnicy obroty spadły z 4000 tys do 1400.i tak go sprzedam,dzis wystawie go na alegro jest ktoś chętny cena 1100 zł,wersja BEAUTY 1.6i 91r 5 drzwi granatowy.posiada karte pojazdu jestem jego 1 właścicielem w Polsce mam go 6 lat.ma szber dach centralny zamek welur dzielona kanapa wspomaganie.czysty i zadbany środek własciciel niepalący,pozdrawiamTEL-602363031

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności