Skocz do zawartości

P0325 obwód czujnika spalania stukowego


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam wszystkich wiec kupilem zafire 1.8 z 2000 roku . Z komisu dali mi 3 miesiace gwarancji, mam go dwa miechy i coś mnie podkusilo na sprawdzenie błędów znajomy mechanik podpioł kompa i na poczatku jest brak komunikacji z czujnikiem spalania stukowego . jeśli ktoś bedzie tak dobry o wyjasnienie błędu bede wdzieczny pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie bardzorozumiem sformułowanie zły fejs ale jesli chodzi o wybur klucza czy modelu silnika w komputerze to w modelu z roku 2000 byl tylko jeden silnik 1.8 dopiero w 2001 wszedl inny model wiec nie wiem ,ale dzieki za odpowiedz tak czy inaczej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzorozumiem sformułowanie

a ja nie bardzo rozumiem sformulowania

brak komunikacji z czujnikiem spalania stukowego

czujnik albo jest w ukladzie albo nie

a komunikowac to fejs moze sie jedynie z urzadzeniami aktywnymi - czujnik to tylko czujnik

IMVHO

 

sprawd sam czujnik i kabel, jesli jestes pewien fejsa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie bardzorozumiem sformułowanie

a ja nie bardzo rozumiem sformulowania

brak komunikacji z czujnikiem spalania stukowego

czujnik albo jest w ukladzie albo nie

a komunikowac to fejs moze sie jedynie z urzadzeniami aktywnymi - czujnik to tylko czujnik

IMVHO

 

sprawd sam czujnik i kabel, jesli jestes pewien fejsa.

ok dzieki jeszcze teraZ PRZYDAŁBY SIE SCHEMAT gdzie ten czujnik jest :) jeszcze raz dzieki, odpowiedz mam nadzieje okaze sie pomocna pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

witam mam prowblem z czujnikiem spalania stukwego chyba :)został wymieniony na nowy ale problem cały czas powraca zosłalo wymieniony prawie wszystko swiece przewody zawór egr MPS A ON DALEJ POWRACA NA KOMPIE PO PRZEJECHANIU 5 KILOMETRÓW POMOCY? SILNIK 1.6 V8 Z 1998 ROKU POMOCY

 

Najpierw przeczytaj regulamin, bo zaczniesz od punktów karnych.

Uzupełnij profil o to: 1.6 V8 Z 1998

 

mam prowblem z czujnikiem spalania stukwego chyba ;//quote]

Musisz być pewien tego co piszesz, bo my tego nie sprawdzimy.

został wymieniony na nowy ale problem cały czas powraca

Ale jaki to problem.?

Bo mogą być różne usterki czujnika.

 

zosłalo wymieniony prawie wszystko swiece przewody zawór egr MPS

Tylko po co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość POLO K1

Jesli ten błą jest tylko na jednym i tym samym cylindrze cały czas to oznacza za kompresja na tym cylindrze jest dużo mniejsza Lekarstwo ; zmierz ciśnienie cylindrów i zrób zawory przy okazji pamiętaj o wymianie gumek ograniczysz w ten sposób ubytki oleju sprawdz tesz hydroszklanki na tym cylindrze może nietrzymają wystarczy porównac z innymi wciskając je.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności