Skocz do zawartości

Głośniki Corsa front


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

a co szanowni koledzy myślą o Balupunkt Velocity V6 to raczej nie są głośniki do radia grającego na budowie. Cena 175zł na allegro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gtszudi

panowie , Blaupunkt nie robi dobrych glosnikow. kupic Blaupunkty to tak jakby wyrzucic pieniadze w bloto , Hertz , Helix , JBL , Polk Audio , Power Bass , to sa glosniki ktore warto kupic , najbardziej Hertz :shock: chociaz ja mam u siebie z przodu i z tylu JBL i gra wysmienicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no racje masz ze wymienione firmy przez ciebie w końcu to ci najlepsi i najdrożsi ale skoro tak mówiąc o tym Hertz'u i tak nie patrząc na pieniądze to jednak wolał bym JBL serie GTI a blaupunkt to niższa pólka wcale zła nie jest jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena.

Ale przecież nie będzie my sie tu kłócić co lepsze bo wiadomo ze Hertz, JBL i reszta królują w strefie CA. ale tylko chodzi mi to ze BLAUPUNKT to nie jest tak jak kolega wspomniał firma która robi głośniki do radia na budowę :shock: po prostu to dobre niedrogie głośniki dla tych którzy niechcąc w samochodu inwestować dużych pieniądzy a żeby muzyka grała na poziomie zadowalającym przeciętne ucho kowalskiego.Takie jest moje zdanie. A seria VELOCITY to już coś naprawdę Dobrego i wcale nie takiego Taniego, to ze na allegro jest tylko jeden z niższych modeli z tej serii to o niczym nie świadczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gtszudi

piszac moja opinie o blaupunkcie , nie wyrazalem sie tylko osobista niechecia do tej firmy , ale i odsluchami , otoz zanim kupilem swoje JBL , to mialem pare roznych kompletow glosnikow , byl tez wsrod nich blaupunkt , i ta firma nie nadaje sie do produkcji car audio , potwierdzic to moze duzo osob , blaupunkt robi tylko dobre radia samochodowe , ktore najlepiej odbieraja , nic wiecej , a velocity :shock: to juz nie do konca blaupunkt a osobna firma , Hertz jest jak na swoja jakosc , tania firma , a oferuje duzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
:D:D:) Ok koniec sporu.Rozjem :shock: coś mi sie zdaje ze sie nie rozumiemy do końca i nie ma sensu zajmować połowy tematy na temat głośników do corsy tym która firma lepsza bo to nie jest w temacie. każdy i tak kupi to na co go stać i to co na pierwszy rzut oka będzie sie mu wydawało lepsze. i wątpię żeby przeciętny kowalski kupił sprzęcik Hertz za 300zł + nie byle jakie radio za 600zł + wzmacniacz 300zł i wygłuszał drzwi za 200zł tylko dlatego żeby jadąc rano do pracy mógł posłuchać muzyki lub ulubionego radia na prawdziwym sprzęcie, bo z tego forum nie tylko korzystają ludzie którzy chcą w pakować w CAR audio powyżej 1000zł za same głosniki + radio ale zdaje sie mi ze są tacy też którzy dysponują niewielkimi kwotami za które chcą kupić coś co będzie ich zadowalało i będzie to sprzęt który posłuży im na lata i np w zupełności wystarczy im radioodtwarzacz w cenie do 300z i głośniki do 150zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gtszudi

jesli chodzi o to to sie zgodze , nie kazdy ma worek $$ zeby glosniki kupic , ale jesli Hertz jest za 265 a Blaupunkt za 175 to ktore wybierzesz :shock::D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no ja bym wolał dołożyć 90zł i mieć Hertz-a bo ja bardziej z tych którym zależy na jakości ale np ktoś ma kwotę 150zł max na głośniki i za to kupuje boschmana nie wspominając ze często ci co je kupują to pakują je na półkę do tyłu to jejku niech lepiej dołożą 25zł i kupują velocity 16cm i pakują je do przodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odkopuje temat, zbieram sie do zakupu głosników w drzwi: zestaw ma grac przyjemnie, bez przesady, no i niedgogo musi byc, co myslicie o takim zestawie:

http://www.allegro.pl/item408933047__zestaw_midbassowych_glosnikow_lanzar_140w_rms_.html

Ja Ci polecam te : http://www.lumarc.pl/powerbass-s6c-p-1875.html

Grają rewelacyjnie !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności