Skocz do zawartości

Astra Bundeswehr ???


Gość wojtekgzk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! zarejestrowałem się na Waszym forum abyście mnie oświecili :lol:

znalazłem ogłoszenie astry z interesującym opisem:

 

"OPEL ASTRA 1.7 TD DIESEL interkurel LIMITOWANA WERSJA Bundeswehr WZMOCNIONA KAROSERIA WZMOCNIONY SILNIK WZMOCNIONE ZAWIESZENIE"

 

szukałem na ten temat w necie ale nic nie znalazłem,

co to są za "wzmocnienia"? czy miały one wyższy prześwit albo coś:lol:?

czy może to wyobraźnia sprzedającego? :beer:

 

na zdjęciu po za znaczkiem od anglika :beer: niczym się nie wyróżnia

 

 

http://www.allegro.pl/item882929013_astra_1_7_td_dies_interkurel_bundeswehr.html

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos dwa razy pisze w ogloszeniu "interkurel" to ja bym sie mocno zastanowil nad jego wiarygodnoscia. Pomijajac juz ten niecodzienny "korol" :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIMITOWANA WERSJA Bundeswehr WZMOCNIONA KAROSERIA WZMOCNIONY SILNIK WZMOCNIONE ZAWIESZENIE

nie wierz w to armia niemiecka kupowala zwykle auta

a jak naprawde wzmocniona wersja (zawieszenie silnik) to oznacza ze warunki pracy byly bardzo ciezkie i tym bardziej nie warto kupowac :beer:

 

bundeswehra kupowala zwykle auta w podstawowych wersjach dosc ubogich (mowimy o corsach, astrach i zafirach) i tylko naklejala naklejke na drzwi :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Halo! Posiadam taką astrę!

 

jest troszkę cieższa, lepiej pomalowana niz zwykłe oraz wykonana z blachy o większej zawartości chromu co sprawdzałem spercjalnie bo uwierzyć nie mogłem.

A co do silnika? pomijając ze sama miska olejowa juz jest inna bo składa sie z 2-ch elementów, to panewki na wale są inne (wzmacniane) i różnią sie grubością od tych ze zwykłej astry (cenowo takze - 180zł) do tego nie wiem czy zwykła astra ma intercooler bo chłodnicy oleju jak ta moja na pewno zwykła astra nie posiada przez co pompa do oleju (także wzmacniana w środku) posiada wyprowadzone przyłącza do tejże chłodnicy (jej cena też jest inna bo 800-900zł) sam wał silnika też jest inny...

 

Tak to wygląda z mojej strony czyli zadowolonego użytkownika tego "czołgu"

 

W razie zainteresowania zapraszam do rozmowy

- gg: 4734816

e-mail; [email protected]

Pozdrawiam

 

cześć!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekviola

kilka lat temu w Bielsku, podczas "operacji południe" spotkałem taką astre:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

zastanawialem się czy to radosna tworczosc wlasciciela czy faktycznie pojazd z wojska http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/excl.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temu w Bielsku, podczas "operacji południe" spotkałem taką astre:

 

Oto i moja astra na starych tablicach na Tle mojego także PUCHA ;D aż mnie ciarki przeszły jak to zobaczyłem :wesoly: (mogę poprosić o oryginały na e-maila? [email protected])

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności