Skocz do zawartości

Eksport Astry G


Gość dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

A co mi powiecie na temat tego egzemplarza: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10579266 ??

 

Jak wizualnie wygląda? Czy jest coś co wskazuje na wypadkową przeszłość auta? Jak z przebiegiem? Duży? Pojeździ nim jeszcze troche? A może jest coś co mówi że licznik może być cofnięty?

 

Proszę o opinie.

 

To jest to samo auto tylko z drugiego ogłoszenia i są trochę inne zdjęcia także również zerknijcie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10625147

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedaje go handlarz to na 100% licznik jest przekręcony. Reszta no jak będziesz miał szczęście to pośmigasz. Silnik i komora też wyczyszczona wiec mechanik wiele nie zobaczy :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tam i to jest komis a samochód rzekomo zostawiony w ramach rozliczenia, ktoś zostawił to auto a wziął z tego komisu drugie. Salon polska, wszystkie papiery, pierwszy właściciel w kraju. Myślicie że jeśli był serwisowany to nie sprawdzi przebiegu w ASO?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem. Tak, auto jest kupione w polskim salonie. Właściciel komisu powiedział że poprzedni wlaściciel oddał to auto w rozliczeniu i wziął od nich z komisu coś lepszego. Na samochód są podobno wszystkie papiery, faktura zakupu, książka serwisowa i wszystko co dają w salonie, 2 kluczyki w tym jeden zapasowy jeszcze w ogóle nie używany. Gość zachwalał że samochód igła, stan jak z salonu. Jestem ciekawy, może Wy się orientujecie, czy gdybym poprosił właściciela komisu to czy mógłby mi on udostępnić dane pierwszego właściciela pojazdu? Albo żeby pokazał mi fakturę zakupu pojazdu to bym sobie jakoś te dane spisał. Chciałbym poprostu skontaktować się z tym właścicielem i dowiedzieć się jak z tym autem było faktycznie, on już je zamienił więc co muu szkodzi powiedzieć czy były z nim jakies problemy, czy brał olej itd ... Myśle że by powiedział tylko nie wiem jak tu można do niego kontakt wydobyć. Auto jeszcze nie zostało nawet przerejestrowane, te blachy na których stoi ma od nowości. Zresztą widać że tablice jeszcze z flagą PL a nie z gwiazdkami unijnymi a te tablice były wydawane właśnie do końca 2005r także co do pierwszego właściciela to ja się mogę zgodzić. Pedały i mieszek też nie wytarte także nie sądze aby było coś kombinowane z przebiegiem. Pozatym w polsce jak ktoś kupuje benzynę to raczej do celów prywatnych i przy zalożeniu że nie jeździ zbyt dużo bo gdyby jeździł dużo to by kupił diesla. Przy tym aucie wychodzi ok 25tys rocznie więc taki średni przebieg, tyle samo mniej więcej co robi żona dla której ma być to auto. Jedyna moja obawa to ten nieszczęsny silnik. Bo jeśli sie okaże że bierze olej to będe musial jeszcze parę tysięcy wywalić na remonto silnika a tego wolał bym uniknąć przynajmniej narazie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak handlarz go nie przerejestrował to będziesz musiał dostać umowę i dane poprzedniego właściciela żeby go na siebie zarejestrować także sprawa jasna. Gosciu ktory odkupił ode mnie wrak poprzedniego auta tak zrobił nie zarejestrował go na siebie tylko naprawił i opierniczył dalej przekazujac umowe ktora spisał ze mną.

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 13:37 ]

Jeśli przebieg jest autentyczny to musiałby byc straszny pech jak z silnikiem jest cos nie tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, może wolną chwilą podjadę tam i sprawdzę choć dla mnie to auto ma jeden mankament. Może powiecie że wybrzydzam ale ten kolor nie podoba się ani mi ani żonie. Już lepszy byłby zupełny srebrny a wogóle to szukam czegoś w kolorze granatowym ale wiecie, taki granat metalic ciemny, nie ten taki jaśniejszy tylko taki wpadajacy prawie w czarny. Super ten kolor jest. Stoi w komisie niedaleko mnie taka, nawet wyposażenie ma dość dobre a przynajmniej nam odpowiada, też z polskiego salonu, rocznik 2006 tylko znowu silnik 1.4 :D. Powiem szczerze że nie jeździłem astrą z tym silnikiem. Jeździłem jedynie 1.6 8V i powiem szczerze że calkiem nieźle szła więc 1.6 16V napewno idzie jeszcze lepiej dlatego wlaśnie za taka się rozglądam. No nic, szukam dalej ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być może, ale ten to taki jakiś ni to srebrny ni to błękitny, ni to fiolet, jakiś taki nijaki ;). Tak jak mówie, te granatowe są najładniejsze tylko ciężko trafić. A srebrny masz rację, za bardzo popularny, ostatnio dość dużo srebrnych jeździ, jakaś moda czy co. Mi tam się srebrne nie podobają ale żonie za to tak a przecież to nie ja będe tym samochodem jeździł. Mi zawsze się podobały ciemne kolory, vectre mam metro grafit a insignia będzie czarna :urodziny:.

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 16:51 ]

Witam ponownie Panowie.

 

Potrzebuje Waszej pomocy, ewentualnie może macie jakieś dojścia i możliwości sprawdzenia pewnej rzeczy. Otóż sprawa wygląda tak. Byłem w tym komisie, oglądałem to auto. Wszystko wygląda super, pali elegancko, środek faktycznie czyściutki i zadbany, widać że ktoś o ten samochód bardzo dbał i go szanował. Książka serwisowa jest. Serwisowany od nowości w jednym ASO i właściciel komisu powiedział że nie ma problemu, jak chce to możemy jechać do tego ASO i po numerze VIN sprawdzą mi całą historie pojazdu, wszystkie przeglądy, naprawy, no dosłownie wszystko. Także ręczy głową że przebieg jest oryginalny i nie było nic kombinowane. Jednak mi to do szczęścia nie wystarcza i chce koniecznie sprawdzić to auto. Kwota za jaką jest do sprzedania nie jest mała i nie chce utopić 25tys w jakiegoś grata. Pozatym auto ma być dla kobiety która będzie woziła nim dziecko i nie chce narażać zony ani dziecka na jakieś niebezpieczeństwo albo żeby żona po każdym przyjeździe do domu musiała sprawdzać poziom oleju w silniku bo to bez sensu. W związku z tym muszę jakoś dojść do właściciela tego auta. Niestety mam jedynie numer rejestracyjny. W związku z tym moja goraca prośba, czy jest może ktoś na forum albo może ktoś ma możliwości sprawdzenia po numerze rejestracyjnym kto był właścicielem pojazdu? Chodzi mi wylącznie o imię nazwisko i adres ale nie dokładny tylko wystarczy mi sama miejscowość, nic więcej. Wiem że sa takie możliwości tylko trzeba mieć dojścia. Ja niestety ich nie mam ;). Mając te dane, zdobędę nr tel tego człowieka i poprostu zadzwonie i pogadam z nim. Także mam nadzieje że ktoś zainteresuje się moją sprawą i mi pomoże. Niestety komis nie udziela takich informacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dostanę je dopiero po zakupie auta. Myślałem że mi pokażą dowód samochodu ale też odmówili ponieważ widnieją w nim dane byłego właściciela. Proszę Was koledzy o pomoc.

 

Numer rejestracyjny auto to: DLU 5X88

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności