Skocz do zawartości

dysze spryskiwacza od Insigni


Rekomendowane odpowiedzi

No to moja Asterka już pryska na szybę jak Insignia :shock: Polecam!

 

Jeżeli ktoś wie czy można podobnie poprawić spryskiwacz na tył to będę wdzięczny za szczegóły co potrzeba i jakiś opis;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli ktoś wie czy można podobnie poprawić spryskiwacz na tył to będę wdzięczny za szczegóły co potrzeba i jakiś opis;)

to sie okaże jak oddadzą mi auto czy na tył coś da się wykombinować... bo będę próbować....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
skfarek wlaśnie jak dla mnie do Merivki to ni jak nie wejdzie, będzie wyglądało jak tuning z Lidla, takie sterczące dyndzle (bo pod maskę, tak jak teraz oryginalne dysze, to się nie schowają), może i ładnie pryka, ale bałbym się, że może się urwać przy odśnieżaniu szyby czy "dynamicznym" myciu auta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo141, no właśnie dlatego pisałem że to druciarstwo :cry:

Trafiłem ostatnio na allegro na spryskiwacze od jakiegoś VW chyba od Passata, które też są "pionowe" i patrząc na samą dysze jest ona pojedyncza i poprzeczna tak jak w tych od Insigni. Trzeba by sprawdzić czy one są wobec tego "mgłowe". Linka nie mogę jakoś w tej chwili znaleźć. Może one by podpasowały do Meri?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmi dzięki za info, znalazłem takie:

http://www.allegro.pl/item899209060_vw_passat_b5_fl_spryskiwacz_spryskiwacze_szyby.html

http://www.allegro.pl/item900028083_dysza_spryskiwacza_spryskiwacz_szyby_vw_golf_seat.html

http://www.allegro.pl/item904684145_dysza_spryskiwacz_szyby_vw_golf_passat_polo_t5.html

Trzeba by obczaić dokładnie mocowanie w jednym i drugim przypadku na początek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam ja mam Merivę 2006 i spryskiwacze mam w masce . Czy te od insigni też będą pasować ? Jeden mi się urwał i muszę albo taki sam kupić albo ja by te od insigni pasowały to te kupie ! Proszę o poradę !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moja Asterka już pryska na szybę jak Insignia :wesoly: Polecam!

Właśnie też wymieniłem sobie spryskiwacze na te z Insigni.W trakcie wymiany nie napotkałem na żadne trudności(troszkę mocowania się z wyjęciem dotychczasowych-ale aby spoko i bez nerwów).Nowe zakupiłem na aukcji Allegro -koszt 2szt.z wysyłką-23,-.Wchodzą w gniazda bezproblemowo ,zaskakują i trzymają.Teraz to już tylko pozostaje cieszyć oko efektem"mgiełki"-również polecam innym i oczekuję podobnie na sygnały dot.możliwości poprawienia pracy tylnego spryskiwacza!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich :beer:

Zaciekawiliście mnie tą wymianą spryskiwaczy... Miałem się akurat na dniach zabrać za czyszczenie dyszy ale spróbuję wymienić spryskiwacze od mojej asterki na te z insigni :wesoly: jestem ciekaw efektu. dzięki za pomysł :beer:

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności