Skocz do zawartości

Body kit Astra G Sedan


Gość Senfi

Rekomendowane odpowiedzi

ten zderzak ktory dales zdjecia

to ta firma robila odlew od mojego orginalnego zderzaka opc :mrgreen: i pasuje idealnie to prawda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmiej jak zrobili sobie odlew i przyjechal kupiec po zderzak to przymierzalem na swojej astrze :drunk: i pasowal bardzo dobrze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senfi, co do listew bocznych taniej powinno ci wyjść kupno używanych już polakierowanych, na allegro jest ich trochę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem jak zrobić z tymi listwami bo przeglądałem allegro ale nie bardzo daje radę znaleźć komplet. Robił mi to będzie znajomy lakiernik także jak wezmę dodatkową 100 lakieru to na listewki powinno wystarczyć, ale pytanie jak to przygotować żeby później nie było niespodzianek że coś schodzi tak jak pisałeś o klamkach.

 

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba byłoby kupić od razu polakierowane ale pamiętaj o color matchingu. To że np.: lista silver lightning będzie pasować na Astre G z Anterpii to nie znaczy to, że ta sama listwa będzie ładnie wyglądać na Astrze G z Gliwic. Zawsze są pewne minimalne różnie w lakierze, niestety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondzio może dałbyś radę w tej firmie jakiś mały rabacik załatwić :wesoly: bo tak się zbieram do zakupu ale z przesyłką 500zł trzeba wyłożyć na sam zderzak.... Do tego w ASO oryginalne kratki ala plaster miodu koło 160zł no i halogeny kolo 100

 

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 21:54 ]

Zderzak już kupiłem czekam na przesyłkę jutro jadę do ASO po kratki i tu moje pytanie czy ktoś jest w stanie mi podać numer katalogowy tego zderzaka? Trochę szperałem i znalazłem na forum astry coś takiego

"-numer środkowego wkładu zderzaka OPC II (plaster miodu) to: 9270161

-kład halogenu też plaster miodu(strona pasażera): 9270163

-numeru wkładu ze strony pasażera nie znam ale pewnie jest to taki jak poprzednie tylko z końcówką 2"

 

Czy to będzie to czy tych zderzaków było kilka rodzai? I czy ta część w ASO będzie występować tylko pod tymi kodami?

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 13:38 ]

Przed:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Po:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze tylko czekam na halogeny i gotowe, myślę że było warto w to zainwestować parę groszy bo autko moim zdaniem wygląda ciekawiej

 

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 13:13 ]

Pytanie do znawców apropo klamek rozmawiałem z lakiernikiem i powiedział, że za dużo rzeźby z malowaniem tych, bo dużo roboty ze zdjęciem i z samym DOBRYM zrobieniem. Jestem na etapie szukania w zasobach allegro i pytanie czy klamki od hb różnią się czymś od tych do sedana? I ważne pytanie czy rocznik ma znaczenie czy klamka z 2005 będzie pasować do mojego auta z 1999?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności