Skocz do zawartości

problem z pracą silnika.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dziekuje ze byles tak uprzejmy i podales mi link . Nie trzeba bylo ale dzieki. Sam to juz znalazlem. Myslisz ze jak umiesz poruszac sie po forum to jestes nie wiadomo kim. Umiejetnosc jest tym aby odpowiedziec komus na pytanie. A nie przesylanie linkow. Jeżeli nie wiesz co to moze byc z ,obrotami, to piszesz : Przepraszam kolego ale nie spotkalem sie z taką wadą i koniec na tym. A jezeli wiesz to piszesz linkow zadnych nie chce. Bo takich ludzi co przesylaja linki jest duzo a takich co pomagaja w usterkach samochodu to o wiele mniej. Ale pomimo tego dziekuje za fatyge . POzdrawiam ciebie klubowiczu :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to juz znalazlem

to fajnie

Myslisz ze jak umiesz poruszac sie po forum to jestes nie wiadomo kim

niewiadomo kim to jestem ja :mrgreen:

sorki wiadomo i to chyba wystarczy ???

wiec takie wypowiedzi zachowaj dla siebie

prosze postepowac zgodnie z regulaminem

jeszcze raz a dostaniesz nie jedno ale dwa ostrzezenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Popieram adminów, sam zanim założyłem tutaj konto spędziłem sporo czasu na czytaniu tematów i szukaniu rozwiązań problemów, by nie tworzyć nowych wątków, bo i tak jest ich już bardzo dużo. Pomocne jest korzystanie z tagów. Najpierw trzeba poszukać a jak nie ma to dopiero pytać :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejetnosc jest tym aby odpowiedziec komus na pytanie.

... chyba nie bardzo rozumiesz zasady forum a tym bardziej netu ... dlaczego nie pytasz Gatesa o konkretna sprawę lecz wpisujesz frazę w okienko GOOGLE :twisted::wesoly: Na forum jest identycznie - skoro jest opis to mija się z celem abym go powielał ... wystarczy link ... a Ty czytasz ... jeśli Ci nie pasuje, zawsze możesz z forum odejść ... nikt nikogo na siłę tu nie trzyma ...

Jeżeli nie wiesz co to moze byc z ,obrotami

... wiem ... i dlatego odpowiadam - pokazuję Ci miejsce gdzie jest opis, bo inni czekają ... jeśli czegoś nie wiem - nie otwieram nawet tematu - taką mam zasadę(np. nie wtrącam się do diesli - są lepsi spece)

klubowiczu

... jestem zwykłym userem ... po naprawieniu auta porozglądaj się po forum ... szybko dowiesz się kto jest kim, bo dość rozgarnięty jesteś ... pozdro ...

zanim założyłem tutaj konto spędziłem sporo czasu na czytaniu tematów i szukaniu rozwiązań

... fan, weź przykład z kolegi, nerwy wyślij na spacer ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie, pora już wrócić do tematu, albo go zamykamy.

W kwestii regulaminu i stosowania sie do niego, już wszystko zostało powiedziane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niech bedzie . Ale jezeli wątek ma nazwe : Problem z pracą silnika. To myslalem ze wy tu piszecie o tym np. ze spotkalem sie z takim problemem i wiem co trzeba wymienic lub cos innego . Ale skoro mam wchodzic na FAQ to dobra. Przykladowo na forum audi (mam jeszcze audi a4 150km 2.6 V6 95rok)tam kazdy powie ci o tym ze spotkal sie z takim problemem a jezeli juz sie z nim spotkal to ci mowi co trzeba wymienic. A wy tu piszecie w ogole o innych tematach. Lepiej nazwijcie ten wątek inaczej np. lub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek ma nazwe : Problem z pracą silnika.

... tytuł tematu nadała kobieta, która go stworzyła ... oczywiście jest fatalny ... ale skoro jesteś userem na audi to powinieneś to wiedzieć ... nie wierzę, że na tamtym forum nie naśmiewają się z banalnych pytań (a my nie)... i na pewno jest też regulamin ... mam sprawdzić 8)

... falowanie obrotów to przypadłość większości starszych aut - niestety idealnego nie ma - zawsze coś się zużywa lub śniedzieje albo traci parametry ...

... gdybyś przeczytał chociaż ten temat, w którym napisałeś to tutaj jest jeden z ważniejszych elementów odpowiedzialnych za to niedomaganie wymieniony - silniczek krokowy ...

wy tu piszecie w ogole o innych tematach

... gdybyś napisał pod dowolnym tematem opisującym już problemy z obrotami nie byłoby zamieszania ...

skoro mam wchodzic na FAQ

... spróbuj - mnóstwo ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć ... http://astra.autokacik.pl/technika/napraw/qa.html :(:( pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności