Skocz do zawartości

Na zimnym silniku faluje obrotami ASTRA G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robertnet

kolego kucharz77, po 1-sze proponuje omijać ten serwic co Pan był, bo troszke za drogo sobie liczą, jesli chodzi o egr- to na forum jest tysiace tematów o egr, nie zawsze jest konieczna wymiana- czesto pomaga czyszczenie EGr-a, koszt czyszczenia to praktycznie zero zł, ew, koszt nowego egr-a 250-350 zł.

po drugie - nie am czegoś takiego jak błąd DIS-a,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kolego kucharz77, po 1-sze proponuje omijać ten serwic co Pan był, bo troszke za drogo sobie liczą, jesli chodzi o egr- to na forum jest tysiace tematów o egr, nie zawsze jest konieczna wymiana- czesto pomaga czyszczenie EGr-a, koszt czyszczenia to praktycznie zero zł, ew, koszt nowego egr-a 250-350 zł.

po drugie - nie am czegoś takiego jak błąd DIS-a,

wielkie dzieki za info. dobrze ze jest ktos kto doradzi. sprobuje w prywatnym warsztacie mechanicznym polecanym w Gizycku :? . pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Lut 20, 2010 22:00 ]

Ja bym spróbował pierw EGR "oszukać" czyli zaślepić go potem oczyścić - ostatecznie wymiana. Ale to moja rada.

ok podrzuce pomysl mechanikowi ktorego odwiedze. moze bedzie w temacie i bedzie wiedzial co z tym fantem zrobic. pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. czy to jest tylko chwilowe ? czy moze auto po odwilzy elektryka dostala wilgoci i to moglo byc przyczyna?

Czas pokaże.

 

na komputerze wykazalo dwa bledy egr i dis.

Kody błedów, czy odczyty parametrów?

 

Zanim wymienisz jakąś część w samochodzie, najpierw sprawdź ją gruntownie.

 

robertnet

nie am czegoś takiego jak błąd DIS-a,

Kody dotyczące wypadania zapłonów, lub cewki zapłonowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. czy to jest tylko chwilowe ? czy moze auto po odwilzy elektryka dostala wilgoci i to moglo byc przyczyna?

Czas pokaże.

 

na komputerze wykazalo dwa bledy egr i dis.

Kody błedów, czy odczyty parametrów?

 

Zanim wymienisz jakąś część w samochodzie, najpierw sprawdź ją gruntownie.

 

robertnet

nie am czegoś takiego jak błąd DIS-a,

Kody dotyczące wypadania zapłonów, lub cewki zapłonowej.

jeszcze jedno pytanie: czy EGR mozna wyczyscic? gosc w serwisie twierdzi ze w starszych modelach mozna w nowszych juz nie. czy mozna mu wierzyc na slowo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez przerabiałem ten problem jak autor założonego tematu ,i powiem wam ze sobie odpuściłem, ( przyzwyczaiłem sie ) trochę faluje i po rozgrzaniu silnika przestaje

tak to juz jest z tymi silnikami ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności