Skocz do zawartości

buczenie przy małej prędkości


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witacie mam taki sam problem przy predkosci 60-80 slychac buczenie powzyej 80 nic juz nie slychac opony mam letnie wiec nie wiem jak to jest na zimowych.te letnie opny zlaozylem nowe pol roku temu od samego poczatku bylo takie buczenie.wczesniej tez byly letnie jakies i tez buczalo.moze asterki tak maja ze bucza bo im za ciezko hehe.pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O buczeniu było wiele razy.

Czy to tak ciezko poszukac korzystając z "szukaj" i kontynuować w razie niejasnosci wątek w już istniejących tematach?

Za tydzień będziecie biadolić,ze forum zamulone.

Scalam tematy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Dobra wiem, cojest nie tak! Pojechałem do serwisu wulkanizacyjnego TUJKA - w gdańsku - ci copochodzą z Gdańska wiedzą ze to najlepszy i zarazem (niestety) najdroższy serwis. Z ze zgniecionej puszki są wstanie zrobić świetna felge :wink:.

 

Wczesniej bylem na warsztacie w sprawie łożysk - wszystko gra!

 

Powiedziano mi, ze moze to byc zabkowanie na oponach. Ale hallo! Mówie: to nowa opona! W takim razie huczy panu wewnętrzny bieżnik wyrzucający. Opona zimowa może tak mieć. Zaproponowali mi w warsztacie bezpłatna pomoc, ale dodali, ze jesli opona nie bije kierownica na lata jakszalona, nawet dodatkowe wywarzene i sprawdzenie samychfelg moze nic nie dac. Taka dziwna ukryta wada. Powiedział mi jeszcze facio ze to na pewnodzieje się, jak pan spuszcza noge z gazu na biegu, albodelikatnie dodaje gazu, opona zaciaga, czy coś takiego. Powiedział, że możnato olać!

 

Co wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej bylem na warsztacie w sprawie łożysk - wszystko gra!

jak to sprawdzili?

Powiedział mi jeszcze facio ze to na pewno dzieje się, jak pan spuszcza noge z gazu na biegu, albo delikatnie dodaje gazu, opona zaciaga, czy coś takiego. Powiedział, że można to olać!

delikatne dodawanie gazu nie szkodzi,ale ostre puszczanie i wciskanie raczej tak,dziwny jakiś ten warsztat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witek1952

Witam serdecznie. Na przód się daje lepsze a nie gorsze opony. Zimowe potrafią tak buczeć szczególnie jak jest cieplej i przy wyższych prędkościach. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość actros1985

ja mam u siebie tak samo, od lipca jak ja kupywalem to juz bylo tak przy 70 85km zmienilem opony na zimowe i to samo jest wiec moze ten typ tak ma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności