Skocz do zawartości

wyciek ropy podczas odpalania


Gość sebekopel

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro pytasz to podejrzewam że nie masz żadnego piktogramu na tym przycisku? Znalazłem przed chwilą fotę takiego wnętrza i w tym przypadku było podgrzewanie lusterek zewnętrznych.

 

http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/910/00/40/910004097

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

besiek nie ma wlasnie piktogramu, fakt wcale nie musialo tam byc zadnego przycisku, zlaezy w sumie od wyposazenia

 

jutro zorbie zdjecie tego przycisku tez, to raczej taki dzundzel co sie go wyciaga i wciska, zakonzony na zolto, jutro pokaze dokladnie, fakt moze to jakis rodzaj ssania albo cos, zobaczymy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebekopel, ja nie wskazuję skąd to kapie, a lokalizację przyśpieszacza (żółta strzałka).

Jeśli natomiast chcesz fotkę do tego wycieku to zerknij sobie i porównaj (czerwona strzałka)

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małą aktualizacja:)

 

otoz dzisiaj tak zupelnie przypadkiem odkrylem dokaldniej skad jest wyciek

 

przygladalem sie komorze silnika i znalazlem pompkę, ktora pompuje paliwo ze zbiornika bodaj do przewodow, czyli napelnia je jesli nie sa wystarczajaco napelnioone, wciskajac ja widzialem jak plynie paliwo

 

http://img180.imageshack.us/i/30359410.jpg/

 

i zauwazylem, ze podczas pompowania paliwa, wyciek nastepuje dokladnie gdzies spod tej sprezynki widocznej na zdjeciu, jest to ta przepustnica ktora jest sterowana linka gazu

 

http://img232.imageshack.us/i/sasasasaa.jpg/

 

stu procentowo idealnie skad to cieknie nie udalo sie dostzrec bo nie mozna tam zajrzec nawet spod spodu bo nie widac, ale napewno wiem ze spod tej sprezynki , moze tma jest jakas srubka, moze jakis wezyk dochodzi? nie wiem, ale gdy sciskalem ta pompke wyzej, t cieklo paliwo wlasnie spod tej sprezynki, ktora steruja linka gazu

 

na zdjeciu ktore wrzuciles daromv6 to bedzie prawdopodobnie ten element, zaznaczylem zielona strzalka

 

http://img717.imageshack.us/i/pompamaster28tdi.jpg/

 

jakies dalsze sugestie? jak to rozwiklac?:?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jak wcześniej wspomniałem (jeśli to z tego elementu o którym wspominasz)- pompiarz, bo sam tego nie zrobisz.

Co innego gdyby ciekło z pod króćca przyłączeniowego (obok na wężyk),

wtedy można by dociągnąć śrubę lub wymienić uszczelkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wogole dokladnie nazwac ten element z ktorego prawdopodobnie cieknie, przepustnica czy co to wlasciwie jest? no bo na tym chodzi linka gazu, na tej sprezynie, a spod tej sprezyny cieknie najprawdopodobniej

 

mozna tak z tym jezdzic poki co na spokojnie? bo musze zrobic trase z Uk do Polski a nie mam juz kiedy tego robic,

 

moze tam jakas uszczelka przepuszczac albo cos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepustnica dźwigni gazu czy tym podobnie (jej uszczelnienie) - jeśli będzie ktoś kumaty to zrozumie co masz na myśli.

Jeśli mówisz że cieknie tylko przy odpaleniu, a później jest o.k.

to może jakoś dasz radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie, i to mowie nie zawsze

 

po jezdzie nie cieknie, jak uruchamiam auto to czasami cos poleci jakies krople

 

dzieki za pomoc, bede informowal jesli sie juz w domu zajme tym, pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności