Skocz do zawartości

Kilka pytań technicznych


Gość judin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Kupiłem dzisiaj opla signum druga połowa 2006 roku z bogatym wyposażeniem.

Mam kilka pytań, pomóżcie prosze:

 

1. Czy ktoś w PL przeprogramuje niemiecką NAVI na nasz ojczysty język, znacie przykłady to polećcie kogoś :)

 

2. Czy polski serwis opla poda mi przeszłość która była serwisowana w Niemczech :)

 

3. Czy istnieje książka 'sam naprawiam swoje signum?'

 

Bedę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś w PL przeprogramuje niemiecką NAVI na nasz ojczysty język, znacie przykłady to polećcie kogoś :)

oficjalnie nie, nieoficjalnie poczytaj na forum

jakie radio?

 

2. Czy polski serwis opla poda mi przeszłość która była serwisowana w Niemczech :)

nie, szczegoly na forum

 

3. Czy istnieje książka 'sam naprawiam swoje signum?'

i tak i nie

technologicznie to vectra C...

 

generalnie polecam poczytac forum

a ze to diesel, (tylko ktory?) polecam pare tematow EGR, DPF, "tryb serwisowy", "metoda gaz hamulec" czyli jak odczytac bledy, vp44 czyli o pompie paliwowej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie nie, nieoficjalnie poczytaj na forum

jakie radio?

 

nie rozumiem pytania o radio, wyjaśnij prosze o co Ci chodzi?

 

i tak i nie

technologicznie to vectra C...

aha, dobrze wiedzieć...

 

generalnie polecam poczytac forum

a ze to diesel, (tylko ktory?) polecam pare tematow EGR, DPF, "tryb serwisowy", "metoda gaz hamulec" czyli jak odczytac bledy, vp44 czyli o pompie paliwowej...

Sorry, zapomniałem dodać że to diesel 1.9 150KM (CDTI)

 

Sprzedający zarzekał się, że w PL wszystko mi powiedzą co do przeszłości autka, które było serwisowane w Niemczech...zreszta jak miałem wcześniej BMW to takie info dostałem podając VIN w autoryzowanym serwisie w PL - jak to w końcu jest ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem pytania o radio, wyjaśnij prosze o co Ci chodzi?

jakie masz radio? to jest moje pytanie... o model mi chodzi...

 

zapomniałem dodać że to diesel 1.9 150KM (CDTI)

dobrze wiedziec, za pamieci to do profilu poprosze

wiec zapomnij o pompie paliwowej ale poczytaj dokladnie o dpf i oznakach jego wypalania...

albo o tym co sie stanie jak nie bedziesz sie tym interesowal :)

+ oczywiscie pozostale pozycje...

 

przedający zarzekał się, że w PL wszystko mi powiedzą co do przeszłości autka, które było serwisowane w Niemczech

a swistak...

zreszta jak miałem wcześniej BMW to takie info dostałem podając VIN w autoryzowanym serwisie w PL

bmw nie opel... reszta na forum :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tomek76, tak sprawdziles - ale jedynie czy bral udzial w jakiejs akcji serwisowej, a nie historie przegladow,napraw auta. No chyba ze auto bylo w tym oplu (w tej sieci) naprawiane...

u opla nie ma globalnej bazy serwisow...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności