Skocz do zawartości

wosk na przedniej szybie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

to nie problem wosku tylko starych piór wycieraczek.

To prawda. Ja zawsze sam woskuję samochód 4 razy w roku. Zawsze "niechcący" posmaruję szyby i rozsmaruję wosk.

Zauważyłem że na nawoskowanej szybie wycieraczki łatwiej odprowadzają wodę a krople deszczu nie osiadają tak natarczywie tylko delikatnie spływają z kierunkeim wiatru. A wosk z szyby sie zetrze po miesiącu.

Wycieraczki zmieniam często.

 

No i jak koledzy wspomnieli na automyjniach woskuje się cały samochód włącznie z szybami i nie ma jakoś z tym problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak koledzy wspomnieli na automyjniach woskuje się cały samochód włącznie z szybami i nie ma jakoś z tym problemu.

No, ale jednak na statoil dodają do mycia z woskowaniem ściereczki do "Odwoskowania szyb"

Notabene mam podobny problem co koledzy ze smugami na szybie... do tego nawet jak wytrę szybe mam takie punktowe tłuste ślady, jak by piegi na całej szybie, przeźroczyste ale nawet paznokciem nie da się ich pojedynczo usuwać, widać je tylko z zewnątrz samochodu. Wie ktoś co to może być i jak to usunąć??

 

Ide próbować paru wynalazków ;p jak coś pomoże... to dam znać

 

 

 

poprawiłem cytat/Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jednak na statoil dodają do mycia z woskowaniem ściereczki do "Odwoskowania szyb"

Kiedy bywałem na Shellu i BP to nigdy nie dostawałem takiej ściereczki.

Nie wiem jak pozbyć się problemu z woskiem na szybach. Mnie w ogóle nie przeszkadza ... wręcz pomaga dopóki się sam nie zetrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie spray do czyszczenia szyb i po myciu i woskowaniu auta wystarczy psiknąc na szybę,a potem zetrzec ręcznikiem papierowym-to oczywiste przecież :wesoly: .....

p.s aż strach pomyślec co będzie jak trzeba będzie zmienic koło :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności