Skocz do zawartości

wosk na przedniej szybie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

Mam problem, ponieważ brat umył moją Corsę w taki sposób, że na szybie została warstwa wosku. Podczas pracy wycieraczek woda jest rozmazywana, oczywiście szybko paruje, ale to znacznie utrudnia jazdę, szczególnie po zmroku. Jak szybko pozbyć się wosku? Płyn do mycia szyb niestety nie skutkuje :(

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to plyn??

jak chcesz sie meczyc to ciepla woda i szampon samochodowy, oczywiscie bez wosku, ew. plyn do mycia naczycn...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

płyn jest najzwyklejszy. Nazwy nie znam, ale to ten z tzw. wiodących :( Mam nadzieję, że pomoże, thnks

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kacper

Krystian_85, to nie problem wosku tylko starych piór wycieraczek.

Ja zawsze gdy woskuje samochód to razem z wszystkimi szybami. Miałem kiedyś okazję docenić taką praktykę gdy na autostradzie w czasie deszczu obluzowała się wycieraczka. Krople wody po prostu ześlizgiwały się co umożliwiło mi jazdę, do miejsca w którym mogłem się bezpiecznie zatrzymać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja jak mam tłuste szyby to myje je ciepłą wodą i ręką wcieram w szyby pastę bhp marki Lido.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zgadzam się z Krystianem_85 ze jest to wina piór a nie wosku, bo jeżeli byłeś kiedykolwiek na myjni automatycznej z ful opcją to powinieneś wiedzieć że wosk masz nałożony na całym aucie łącznie z szybami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boogoo

Nigdy w życiu,nawet mega nowe wycieraczki nie dają rady,gdy szyba jest poprostu tłusta.Należy ją odtłuścic natychmiast,by nie zagrażac sobie słabą widocznością.ALE!!!

Są dostępne już nanowoski(oryginały),po użyciu których nie smuży już na szybie i kropelki płyną ładnie... :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciepła woda, płyn do mycia naczyń i sprawa załatwiona! W końcu widze znaki na drodze, hehe :wesoly: Piórka po zimie są w idealnym stanie :wesoly: Thnks za pomoc :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności