Skocz do zawartości

Składanie środkowego oparcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
Gość jarobson

zdjcie0038kf.jpg u mnie jeden jest na tym luźnym materiale a drugi tam gdzie zapaskowane,fakt że jest przyklejony chyba na taśmę dwustronną i często i gęsto jak jest ciepło odkleja się

 

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Czy byłby ktoś taki miły i podał mi nr tej części plastikowej na której jest ten rzep. Widziałem w innej Merivie, że jednak nie jest on na rancie, wykładziny bagażnika, a na oddzielnym elemencie. Wystarczy zdemontować i przepisać nr elementu;)

 

Dzięki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w merivie 2004 rok składam środkowe oparcie na dwa razy. Pierwszy ciągnę za uchwyt składa się do pozycji podłokietnika potem ciągnę za uchwyt dociskam w dół do pozycji zsuwania bocznych foteli. Jeżeli po pierwszej operacji nie złapię tego plastikowego uchwytu na oparciu to nie zsunie się w do dołu. Spróbuj przy składaniu puścić ten plastik na oparciu może nie pójdzie dalej do dołu i pozostanie jako podłokietnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasa1979

Witam,w mojej Merivie rok 2005 da sie zlozyc samo oparcie jako podlokietnik,pociagam w tyle za oparciem za plastik i oparcie schodzi w dol,jezeli wam zejdzie w dol razem z siedziskiem to wystarczy,mocno uiniesc siedzisko z powrotem mocno do gory az chwyca zaczepy.Dzisiaj sprawdzalem i dziala oparcie jako podlokietniek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to nie działa- nie ma tam możliwości żadnej blokady; zawsze się chowa w podłogę.

 

 

Myślę, że nie powinienieś się poddawać. Do dziś też tak myślałem, ale jeszcze raz dzisiaj spróbowałem i dało się. Opóściłem do końca i podnisłem całośc do góry i coś pogmerałem przy blokadzie i zadzałało! Co prawda później miałem problem, żeby to odblokować, ale się dało. Nie trać ducha i walcz, walcz ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakiej blokadzie? U mnie co prawda da się tak ustawić ale jak se oprę rękę to zara opada z hukiem do najniższej pozycji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakiej blokadzie? U mnie co prawda da się tak ustawić ale jak se oprę rękę to zara opada z hukiem do najniższej pozycji...

 

tzn. przy tej klapce za która pociagasz aby złożyć siedzenie. Dokładnie nie odtworzę co zrobiłe bo zrobiłe to dopiero raz, ale trzeba próbować różnych kombinacji z tą klapką

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jimixxx1

Witam,w mojej Merivie rok 2005 da sie zlozyc samo oparcie jako podlokietnik,pociagam w tyle za oparciem za plastik i oparcie schodzi w dol,jezeli wam zejdzie w dol razem z siedziskiem to wystarczy,mocno uiniesc siedzisko z powrotem mocno do gory az chwyca zaczepy.Dzisiaj sprawdzalem i dziala oparcie jako podlokietniek.

Potwierdzam. Dziś z ciekawości sprawdziłem i działa tak, jak opisuje kol. kasa1979. :SMILE:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności