Skocz do zawartości

świece żarowe


Gość darooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darooooo

witam od kilku dni jestem posiadaczem vectry c 2006 1,9 cdti 100 km mam mały problem zawsze miałem benzyne no i efekt jast szybko odpaliłem ją kilka razy na zimnym silniku bez grzania świec i teraz świeci mi przez jakiś czas aż silnik się troche nagrzeje kontrolka czerwona (SAMOCHÓD Z KLUCZEM)podejrzewam że spaliła się któraś świeca żarowa gdzie one się znajdują w tym silniku bo chodze oglądam i nic jeszcze jedno jak poczekam aż pompa paliwa przestanie pompować i wtedy zapale kontrolka gaśnie odrazu czy to napewno świeca czy błędnie postawiłem diagnoze bo kontrolka kiedyś gasła po przekręceniu kluczyka po 2 sekundach teraz razem z odpaleniem

 

dzięki za odp. :wstyd:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

vectry c 2006 1,9 cdti

To wpisz sobie do profilu.

efekt jast szybko odpaliłem ją kilka razy na zimnym silniku bez grzania świec i teraz świeci mi przez jakiś czas aż silnik się troche nagrzeje kontrolka czerwona (SAMOCHÓD Z KLUCZEM)podejrzewam że spaliła się któraś świeca żarowa

Kontrolka ma kolor żółty(przynajmniej tak jest u mnie)Jak gaśnie po krótkiej chwili oznacza spalona świecę żarową.

SAMOCHÓD Z KLUCZEM

Nie krzyczymy na forum, regulamin &3.1

jeszcze jedno jak poczekam aż pompa paliwa przestanie pompować i wtedy zapale kontrolka gaśnie odrazu czy to napewno świeca czy błędnie postawiłem diagnoze bo kontrolka kiedyś gasła po przekręceniu kluczyka po 2 sekundach teraz razem z odpaleniem

 

Kontrolka gaśnie bo wystąpił błąd w układzie a komputer zapamiętał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darooooo

tak napewno ma 100km kontrolka samochód z kluczem napewno jest czerwona na komputerze zero błędów kontrolka świeci do momentu odpalenia jak poczekam aż pompa przestanie pompować a jak wcześniej odpale to świeci około 5 minut

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witek1952

Witam serdecznie. Nie ma możliwości uszkodzenia świec w ten sposób. Sprawdź proszę kody błędów i wrzuć na forum. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darooooo

sorry kontrolka ma rzeczywiście kolor żółty coś mi na oczy poszło ale gdy świeci przez te 2-5 minut próbowałem zczytać kody błędów komputer pokazuje brak błędów gdy zrobie usuń kody błędów znika na sekunde i pojawia się na nowo aż silnik się zagrzeje troche wtedy znika na stałe moge gasić i odpalać i gaśnie odrazu w momencie odpalenia gdy silnik wystygnie to samo świeci jak byk czy ta kontrolka nie gaśnie u was przed odpaleniem bo chyba tak wcześniej u mnie było czy to świece i gdzie one są czy coś innego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darooooo

brak błędów na kompie czy gdy miałbym spaloną świece żarową komputer pokazywałby jakiś błąd czy nie?

 

[ Dodano: Nie Maj 23, 2010 16:02 ]

:urodziny::urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności