Skocz do zawartości

Radia współpracujące ze sterowaniem w kier. i wyświetlaczem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam. spytaj na www.piloty.pl. panowie są tam bardzo kompetętni. interfejs który u nich zamówiłem działa i cena jest super. w sklepah car audio wołali po 400zł a u nich 140 z przesyłką. pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam. Na www.piloty.pl napisali, ze chyba będzie działać, ale mam pytanie - czy jeśli nie będzie dzialać z tym wyświetlaczem to sam wyświetlacz będzie pokazywał czas, temperaturę i informacje graficzne (ostrzeżenia np. niska temp, spalona żarówka itp.)? Wyświetlacz od radia jest wystarczajacy ale jak mi w czasie jazdy ma cały czas zamiast godziny mrugać "display safe" - to dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Astry II. Niestety jest w nim fabryczne radio, które czym prędzej chciał bym wymienić. Interesuje mnie radio: SONY CDX-GT929U I tu proszę o waszą pomoc. Mianowicie, powiedzcie co oprócz samego radia trzeba zakupić aby radio współpracowało ze sterowaniem w kierownicy i wyświetlaczem. Aha i powiedzcie czy wogóle to radio można tak podłączyć, czy muszę zmienić obiekt moich zainteresowań na inny model, lub nawet na inna markę radia??

Jesli to możliwe prosze o podanie linków (sklepów internetowych) do tego co bedzie potrzebne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem to ze 100 razy

samo podlaczenie radia nic nie da

potrzebna przejsciowka

zapytaj na www.piloty.pl

za ile dorobia do danego modelu

albo szukaj w dobrych sklepach car audio

ceny od 150 zeta mniej wiecej

i to dotyczy sterowania

z wyswietlaczem jest o wiele gorzej dopasowac sprzet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam

mam w swojej asi zamontowane fabryczne radio philipsa model 22DC339/78

chce sie dowiedziec czy jest mozliwosc podpiecia zmieniarki CD do tego radyjka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam szukam i nigdzie nie mogę znaleść czy da się do astry f podłączyc radio ze zmieniarką car 600 jeśli nie to jakiego modelu szukac tak by poszło po kosztach?? Nie chcę żadnych adapterów a orginalne radia ze zmieniarką sa tańsze od iterfejsów + radio pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam

 

Posiadam sterowanie do radia na kierownicy, chcialabym podlaczyc sobie radio pod kierownice jak mozna to samemu zrobic? Wczesniej bylo podlaczone radio pioniera i dzialalo sterowanie , teraz jest inne radio tez pioniera ale ja za bardzo nie wiem co zrobic by działałao wszystko jak trzeba.Może jakaś koste trzeba dokupic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kuba190588

Witam.

Posiadam w swoim aucie oryginalne radio opla.

Chciałbym kupić radio z mp3, które działało by z kierownicy i razem z wyświetlaczem.

 

Prosiłbym o sugestie co muszę kupić żeby to wszystko współgrało. Czyli jakie radio, przewody etc.

 

Liczę na pomoc fachowców:)

 

Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności