Skocz do zawartości

serwis klimatyzacji w Łodzi


Gość szoker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtach

Witam. Pierwszy raz bede nabijal klime i mam pytanko. Ile trwa takie napelnienie + odgrzybianie jesli bedzie trzeba ? Na miescu do robia ? Z gory dzieki

W dwóch godzinach się zamkniesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Ktoś coś może dodać w temacie klimatyzacji? Sprężarka mi rzęzi, mozliwe, że trzeba będzie ją wymienić. Szukam dobrego, niezbyt zdzierającego warsztatu, który doradzi co robić, dobierze model sprężarki jaka będzie pasować do moje Zosi - niestety nie mogę zidentyfikować posiadanego modelu sprężarki. Najchętniej warsztat we wschodniej części Łodzi (Widzew). Widziałem jakiś warsztat na Puszkina obok MiJ. Coś ktoś może wie na ich temat? A może jakiś inny? Ile może kosztować taka wymiana sprężarki + nabicie + ewentualnie inne usługi konieczne przy takiej wymianie?

Pozdrawiam,

Grzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość kapitanbomba

Polecam ul. Płocka 6 - Odbija w lewo od Kilińskiego, jadąc w kierunku południowym, około 500 metrów za skrzyżowaniem z Przybyszewskiego.

Dobre fachury, w miare dobre ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość pioterk_łódź

Witam,

Ktoś coś może dodać w temacie klimatyzacji? Sprężarka mi rzęzi, mozliwe, że trzeba będzie ją wymienić. Szukam dobrego, niezbyt zdzierającego warsztatu, który doradzi co robić, dobierze model sprężarki jaka będzie pasować do moje Zosi - niestety nie mogę zidentyfikować posiadanego modelu sprężarki. Najchętniej warsztat we wschodniej części Łodzi (Widzew). Widziałem jakiś warsztat na Puszkina obok MiJ. Coś ktoś może wie na ich temat? A może jakiś inny? Ile może kosztować taka wymiana sprężarki + nabicie + ewentualnie inne usługi konieczne przy takiej wymianie?

Pozdrawiam,

Grzegorz

 

z warsztatami w Łodzi jest ciężko, ja miałem rozszczelnioną sprężarkę w vectrze B i gdzie nie pojechałem chcieli mi wcisnąć nową za dużą kasę. Znalazłem w końcu firmę na ul. Włodarskiej w Andzejowie Łódzkim gdzie regenerują same sprężarki, zrobili to w dwa dni i dali gwarancję. polecam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fraglesiak

Potwierdzam co wyżej. A i jest jeszcze jeden serwis na Rokicińskiej zaraz za Selgrosem za zweżeniem trasy po prawej miga na czerwono Baner ale jak z jakoscią nie wiem bo jeszcze tam nie robili nic znajomi więc pisze aby zmyłki nie było bo to już też w zasadzie Andrzejów :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Osobiście nie znalazłem ciekawego serwisu w Łodzi, wiedź jeżdżę do serwisu Autocentrum Wyrebski, daleko nie jest, a wole korzystać z ich usług ze względu na lepszą cenę. W mieście jest drożej wiadomo, a ten serwis przypadł mi do gustu i pierwszy raz od dawna nie miałem żadnych problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki na informacje z tego serwisu Autocentrum Wyrębski pojechałem i jest tak jak pisałem rewelacja. Chciałem sprawdzić nowe miejsce i super bardzo się ciesze Polecam bardzo dobry serwis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Trochę odświeże temat. Zaczyna mi coś głośno chodzi sprężarka od klimy czy ktoś może polecić jakiś dobry sprawdzony serwis? I żeby wszystko zrobili na miejscu a nie kazali jeździć gdzie indziej ale smakują za podłączenie do maszyny napełniającej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności