Skocz do zawartości
szoker

serwis klimatyzacji w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gdzie dobrze i w rozsądnej cenie nabić i odgrzybić klimę do Zafiry B?

Ile takie coś powinno kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajrzyj do Plakora na Przybysza, zdaje się stówkę to kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy tanio ale na pewno goście są nie odwalają fuszerek f-ma nazywa się

Auto-Klimatyzacja

i mieści się na ul.Opalowej 30

wadą jest że maja dużo klientów i trzeb asie umawiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ktosik ma uszkodzona klimę to na śląskiej za krańcówką na Kilińskiego jadąc w stronę dąbrowy jest zakład napraw chłodnic itp... Brygadzista z mojej roboty tam w Octavi robił i mówił że wyszło mu ze 120 zł taniej niż gdzie indziej.... (miał kilka dziurek,napełnienie i odgrzybienie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtach
Napisano (edytowane)

Nie polecam, chcieli mi wycisnąć nową chłodnicy klimy, dobrze, że zorientowałem się, że poprzedni właściciel ją wymieniał 4 miesiące temu...Nie możesz być przy aucie, nie dostałem paragonu. Na Opałowej byłem wymienili mi uszczelkę, robota ok ale szef pazerny na kase,zdziera z klientów ile się da.

W tym roku podjechałem na Kusocińskiego do "Plakor" Mają niezłą maszynkę do serwisu klimy i ozonator.

Napelniania, odgrzybianie filtr kabinowy z węglem Astra II 200 zł.

Edytowane przez Kacper
usunięcie zbędnego cytatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to widać jakieś zmiany są skoro jeden zadowolony drugi też a tobie kit wstawiali...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam od kilku lat serwisuje i naprawiam na Starorudzkiej.Raz troche za drogo mi wyszło,ale to nauczka żeby na przyszłość być obecnym przy naprawie,wtedy nie będzie nieporozumień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grzesiek1

Plakor chyba przeniósl maszynkę do klimy na Przybysza, chyba, że kupili drugą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej chyba drugą mają... Jest też ostatnio zrobiony punkt pod Tesco na Widzewie obok myjni i stacji LPG ale taki sezonowy pod namiocikiem... Jakie koszta i co to za firma nie wiem niestety ale to może sprawdzić Grześ bo teraz ma blisko :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pierwszy raz bede nabijal klime i mam pytanko. Ile trwa takie napelnienie + odgrzybianie jesli bedzie trzeba ? Na miescu do robia ? Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtach

Witam. Pierwszy raz bede nabijal klime i mam pytanko. Ile trwa takie napelnienie + odgrzybianie jesli bedzie trzeba ? Na miescu do robia ? Z gory dzieki

W dwóch godzinach się zamkniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ktoś coś może dodać w temacie klimatyzacji? Sprężarka mi rzęzi, mozliwe, że trzeba będzie ją wymienić. Szukam dobrego, niezbyt zdzierającego warsztatu, który doradzi co robić, dobierze model sprężarki jaka będzie pasować do moje Zosi - niestety nie mogę zidentyfikować posiadanego modelu sprężarki. Najchętniej warsztat we wschodniej części Łodzi (Widzew). Widziałem jakiś warsztat na Puszkina obok MiJ. Coś ktoś może wie na ich temat? A może jakiś inny? Ile może kosztować taka wymiana sprężarki + nabicie + ewentualnie inne usługi konieczne przy takiej wymianie?

Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grzesiek1

Spytaj na śląskiej, stary warsztat, ale opinii nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ul. Płocka 6 - Odbija w lewo od Kilińskiego, jadąc w kierunku południowym, około 500 metrów za skrzyżowaniem z Przybyszewskiego.

Dobre fachury, w miare dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ktoś coś może dodać w temacie klimatyzacji? Sprężarka mi rzęzi, mozliwe, że trzeba będzie ją wymienić. Szukam dobrego, niezbyt zdzierającego warsztatu, który doradzi co robić, dobierze model sprężarki jaka będzie pasować do moje Zosi - niestety nie mogę zidentyfikować posiadanego modelu sprężarki. Najchętniej warsztat we wschodniej części Łodzi (Widzew). Widziałem jakiś warsztat na Puszkina obok MiJ. Coś ktoś może wie na ich temat? A może jakiś inny? Ile może kosztować taka wymiana sprężarki + nabicie + ewentualnie inne usługi konieczne przy takiej wymianie?

Pozdrawiam,

Grzegorz

z warsztatami w Łodzi jest ciężko, ja miałem rozszczelnioną sprężarkę w vectrze B i gdzie nie pojechałem chcieli mi wcisnąć nową za dużą kasę. Znalazłem w końcu firmę na ul. Włodarskiej w Andzejowie Łódzkim gdzie regenerują same sprężarki, zrobili to w dwa dni i dali gwarancję. polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam co wyżej. A i jest jeszcze jeden serwis na Rokicińskiej zaraz za Selgrosem za zweżeniem trasy po prawej miga na czerwono Baner ale jak z jakoscią nie wiem bo jeszcze tam nie robili nic znajomi więc pisze aby zmyłki nie było bo to już też w zasadzie Andrzejów :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie znalazłem ciekawego serwisu w Łodzi, wiedź jeżdżę do serwisu Autocentrum Wyrebski, daleko nie jest, a wole korzystać z ich usług ze względu na lepszą cenę. W mieście jest drożej wiadomo, a ten serwis przypadł mi do gustu i pierwszy raz od dawna nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki na informacje z tego serwisu Autocentrum Wyrębski pojechałem i jest tak jak pisałem rewelacja. Chciałem sprawdzić nowe miejsce i super bardzo się ciesze Polecam bardzo dobry serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę odświeże temat. Zaczyna mi coś głośno chodzi sprężarka od klimy czy ktoś może polecić jakiś dobry sprawdzony serwis? I żeby wszystko zrobili na miejscu a nie kazali jeździć gdzie indziej ale smakują za podłączenie do maszyny napełniającej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi