Skocz do zawartości

MP3 zamiast zmieniarki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy ktoś ma do sprzedania magazynek do zmieniarki CDC3 W1. Na allegro szukałem i nic. Może ktoś wie gdzie szukać. Ludzie jak wiecie coś dajcie znać.

No i dlugo bez odpowiedzi i poszukiwania bezowocne, znalazłem w ASO ale chcą prawie 3 stówki Może z innej beczki. Pomyślałem o wywaleniu zmieniarki i zamontowaniu w to miejsce MP3. Czy to jest możliwe? Zastanawiam sie czy można z okablowania zmieniarki wyciągnąć wtyczke typu mały jack i podłaczać tam MP3. No i czy to by grało po przejściu w radyjku na odtwarzanie ze zmieniarki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A nie lepiej kupić radyjko z MP3 zamiast starego radia :roll:

Jeśli tak jak mówisz ze zmieniarki wychodzi do radia zwykły Jack to jak będziesz miał w odtwarzaczu MP3 wyjście liniowe to spokojnie podepniesz pod radyjko.

Możesz to sprawdzić podłączając zamiast zmieniarki zwykłego Walkmana czy przenośny odtwarzacz CD czy MP3. Jak zadziała to znaczy że możesz podłączyć. Na 99,9% powinno działać!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko dochodzi problem sterowania jeśli mamy w bagażniku MP3.

Dlatego albo wymień stare radio albo podepnij sobie pod nie zwykłe przenośne MP3. :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Mam pytanie, bo ja się na tym nie znam :cry:

Mam w radyjku właśnie w samochodzie wejście typu na Jack'a i jest podpisane CD-In.

Pytałem się kuzyna to powiedział mi że jest to na zmieniarke CD. A czy da się podtamto wejście poprostu podłączyć MP3?? Tak poprostu z wyjścia na słuchawki kabelkiem do tego radia. Co sądzicie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam pytanie, bo ja się na tym nie znam :cry:

Mam w radyjku właśnie w samochodzie wejście typu na Jack'a i jest podpisane CD-In.

Pytałem się kuzyna to powiedział mi że jest to na zmieniarke CD. A czy da się podtamto wejście poprostu podłączyć MP3?? Tak poprostu z wyjścia na słuchawki kabelkiem do tego radia. Co sądzicie??

 

Pewnie że tak to jest wejście przystosowane do podłączenia odtwarzacza CD niekoniecznie zmieniarki!! Jak Podłączysz MP3, MP4 (czy nawet MP5 :)) powinno hulać!! Tak jak pisałem wyżej. Albo iPoda.

Jeśli chcesz sprawdzić pożycz Walkmana czy cokolwiek i wepnij. Na pewno sie nic nie uszkodzi!!

 

[ Dodano: Wto Maj 15, 2007 18:45 ]

a może MP3 lub mp4 i do tego to http://www.allegro.pl/ite...w_aucie_cd.html

to nawet fajnie działa

 

Fajnie działa a masz takie coś osobiście?? Ja bym tego raczej nie polecał!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Mam odtwarzacz mp3.

Czyli teoretycznie tylko musze mieć kabelek typu jack-jack??

I gdzie takie coś mogę dostać? Czy muszę zrobić samemu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam odtwarzacz mp3.

Czyli teoretycznie tylko musze mieć kabelek typu jack-jack??

I gdzie takie coś mogę dostać? Czy muszę zrobić samemu?

 

W każdym sklepie z elektroniką. Czy Media Mark.

Jak masz wprawę to możesz polutować! Ale lepiej gotowy kupić.

 

Potrzebne są;

2 Jacki :) i 30-60 cm kabelka audio 2 żyły ekranowane, lutownica (tzw. lut-lampa :wesoly:) cyna i kalafonia nie mylić z Kalifornią :cry:. + opcjonalnie od 1 do 3 piwek.

 

Powodzenia.

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności