Skocz do zawartości

MP3 zamiast zmieniarki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Taniej może wyjdzie ale nie dużo. Ale trzeba mieć wprawę w lutowaniu. Bo jak się źle zrobi to będzie trzeszczeć, przerywać. A poza tym te najtańsze Jacki są zrobiona z takiego badziewnego materiału że ciężko się to lutuje!! Chyba że posrebrzane kupisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

 

Ja miałem okazję słuchać podobnego wynalazku, nie polecam, szumi trzeszczy, mało komfortowe rozwiązanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A nie lepiej kupić radyjko z MP3 zamiast starego radia

Panowie, może troche źle sformułowałem swojego posta i już się poprawiam.

 

Mam fabrycznego ncdr 1100 i to radyjko mnie odpowiada, bez niego komp nie będzie działał dlatego zamiana radia nie wchodzi w gre. Zmieniark jest philipsa CDC3W1G 4 disc, niestety bez magazynka. Jeszcze nie rozbierałem tego połączenia i nie mam pojęcia czym to jest połączone.

MOże ktoś wie czy w tym radiu jest wejście na jacka?

Czy żeby się do niego dostać trzeba wyciągać radio?

Jaka końcówka wchodzi do zmienarki?

No i z innej beczki, czy jest już mapa Polski do nawigacji do tego modelu (bez kolorowego wyświetlacza, niestety tylko strzałki i odległość)

Oczywiście wielkie dzięki za dotychczasowe odpowiedzi :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Tomas_LBN

Temat nie jest całkiem prosty. Jeśli rozepniesz wiązkę od zmieniarki to skąd radio będzie wiedziało, że ma brać sygnał analogowy ze zmieniarki? W ccrt700 oprócz kabelków audio leci też transmisja cyfrowa dotycząca nr utworu itd... rozpięcie wiązki powoduje brak możliwości przełączenia się na zmieniarkę

Transmisja cyfrowa to jakaś wersja CAN'A ale niekoniecznie mieszcząca się w standardzie

co oznacza straszliwe kombinacje (normalnie posadziłoby się proca, który tłumaczyłby rozkazy

i odpowiedzi w obie strony).

Układ taki pewnie można by wykorzystać do oszukiwania radia ipodem, laptopem czy innym mp3 playerem.

 

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Krzysiek77 napisał/a:

a może MP3 lub mp4 i do tego to http://www.allegro.pl/ite...w_aucie_cd.html

to nawet fajnie działa

 

 

Fajnie działa a masz takie coś osobiście?? Ja bym tego raczej nie polecał!

MP4?? Toż to syf jakich mało i jakie ma zastosowanie w samochodzie?

A odnośnie transmitera ( FENIX ma świętą rację ), nie dość, że MP3 nie zachwyca jakością dźwięku to jakiekolwiek dalsze przekazywanie dźwięku w tak dziwny sposób, jeszcze to tylko pogorszy.

A jak już kilku forumowiczów się wypowiedziało, zmieniarki powoli odchodzą do lamusa ( moim zdaniem tylko z powodów funkcjonalnych ustępują MP3 ), to najlepszym rozwiązaniem jest radioodtwarzacz z MP3 i gra muzyka

 

[ Dodano: Czw Cze 21, 2007 11:45 ]

Mam fabrycznego ncdr 1100 i to radyjko mnie odpowiada, bez niego komp nie będzie działał dlatego zamiana radia nie wchodzi w gre

Będzie działał. A w przypadku wymiany radia, potrzebny będzie interfejs o których już była mowa na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności