Skocz do zawartości

Kierownica wielofunkcyjna


Gość Corsa1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Corsa1234

Witam!! Jestem tu nowy wiec proszę odrazu nie krytykowac mnie za to ze juz taki temat byl, ja go nie znalazlem:( A wiec tak nie dawno sprowadzilem sobie Corsunie C 1.2 z 2001 r. Autko wszystko ok ale pewnego dnia postanowilem odkodowac radio bo jak to zazwyczaj bywa z autkami sprowadzonymi tym bardziej z Francji jest zakodowane. Jest zalozone orginalne seryjne chyba radio blaupunkta . I mam taki problem , wszystko spiewa ladnie ale mam taki "bajer" sterowanie z kierownicy i nie dziala. Nie mam pojecia dlaczego nie dziala? Pomocy!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy

nowy nowa? juz sie gubie.. ale co to ma do przestrzegania regulaminu?

proszę odrazu nie krytykowac mnie za to ze juz taki temat byl, ja go nie znalazlem

dla wszystkich po rowno - regulamin czytales, wiec wiesz jak powinno byc... zwlaszcza ze wartaloby najpierw przeszukac wiecej tematow...

jeszcze jeden taki numer a bedzie niespodzianka...

pewnego dnia postanowilem odkodowac radio

po co?

Jest zalozone orginalne seryjne chyba radio blaupunkta

a co to za radio?

mam taki "bajer" sterowanie z kierownicy i nie dziala

a dzialalo wczesniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Corsa1234

Chyba jak by dzialalo to bym sie nie pytal? Nie dawno sprowadzony radio bylo Zakodowane! Wiec je odkodowalem wiec okazalo sie ze nie dziala kierownica wielofunkcyjna!!! Nie ma to jak mila odpowiedz pomocnego kolegi uzytkownika!!! SZOK!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Blaupunkt Car 300 to nie będzie działać z kierownicą. A jeśli inne to napisz jakie.

 

[ Dodano: Sob Cze 19, 2010 22:10 ]

Nie ma to jak mila odpowiedz pomocnego kolegi uzytkownika

Nie irytuj się bo podobne pytania były zadawane już wielokrotnie i autora trzeba ciągnąć za język i pytać o szczegóły. Samo określenie jaki samochód nie mówi jakie zamontowano radio :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocnego kolegi uzytkownika

po pierwsze nie jestem twoim kolega, po drugie nie jestem pomocnikiem, po trzecie czytam forum zanim zadam pytanie - i tak sie definiuje prawdziwego uzytkownika...

 

o reszcie to nie bede wspominal bo Corsa1234 nawet sie nie ustosunkowal do mojego postu a jedynie najezdza...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Wszystkich którym emocje wymykają się spod kontroli zalecam głęboki oddech, łyk dobrego piwa i mecz lub wieczór wyborczy - a potem emocje tak was rozpalą, że nic tylko lulu :drunk:

 

A mówiąc poważnie proszę o większy dystans w wypowiedziach.

Proszę wrócić do meritum tematu bo założę kłódeczkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności