Skocz do zawartości

Brak mocy w astrzeII dti isuzu blad awaria w ukladzie swiec


Gość onyks45

Rekomendowane odpowiedzi

Gość onyks45

Witam wszystkich na forum.Znalazlem kilka tematow o slabej astrze ale nie wiem czy pasuja do mojej

Mój problem wyglada tak:

Od pewnego czasu pokazuje mi sie blad awaria w ukladzie cwiec zarowych .Jedna swieca jest wypalona nie pobuieta wcale prądu a inne sa ok .Czy to moze miec jakis wpływ na brak mocy w mojej asi??

A brak ten uwidacznia sie jak samochod sie nagdzeje jak jest zimny jedzie ok.

A po nagrzaniu do 2000 obrotow jest straszny mół czasem pedal jest w podlodze a ona nie jedzie a czasem jedzie bez problemu nawet na cieplym silniku

Sprawdzilem filtr paliwa jest czysty , Wiec POwiedzcie co mozna jeszcze sprawdzic mysle ze:

Katalizator pompa paliwa egr przplywomierz turbo jakas nieszczelocs w ukladzie turbo oraz map sensor jak to wszystko mozna sprawdzic samemu ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość onyks45

moze i bardzo slabo ale nie mialem za bardzo czasu bo siedze w pracuy i co chile sie odrywam od kompa wiec szukam pomocy u kogos kto mial takie objawy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz60

Baaaaardzo słabo szukałeś

zamiast filozofować, mogłeś odszukać i wrzucić link ,,,

nie zawsze opcja "szukaj" jest aż tak skuteczna w tym "stogu siana",,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asterix

Witam wszystkich na forum.Znalazlem kilka tematow o slabej astrze ale nie wiem czy pasuja do mojej

Mój problem wyglada tak:

Od pewnego czasu pokazuje mi sie blad awaria w ukladzie cwiec zarowych .Jedna swieca jest wypalona nie pobuieta wcale prądu a inne sa ok .Czy to moze miec jakis wpływ na brak mocy w mojej asi??

A brak ten uwidacznia sie jak samochod sie nagdzeje jak jest zimny jedzie ok.

A po nagrzaniu do 2000 obrotow jest straszny mół czasem pedal jest w podlodze a ona nie jedzie a czasem jedzie bez problemu nawet na cieplym silniku

Sprawdzilem filtr paliwa jest czysty , Wiec POwiedzcie co mozna jeszcze sprawdzic mysle ze:

Katalizator pompa paliwa egr przplywomierz turbo jakas nieszczelocs w ukladzie turbo oraz map sensor jak to wszystko mozna sprawdzic samemu ??

na zdrowy rozum co maja swiece do braku mocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość password

2 lata temu przez kilka letnich m-cy jezdzilem z ....... 1 dzialajaca swieca , palil od kopa smigal normalnie , bodaj w listopadzie wymienlem na czeskie tesle za kilkanascie zl szt. i zrobilem na nich okolo 40 tys. takze wracajac do tematu problem nie jest w swiecach a ja najpierw sprawdzilbym przeplywomierz bo objawy ktore opsujesz czesciowo pasuja do jego niesprawnosci , zamiana na sprawny zajmuje 2 min.

 

a najsamprzod dobry elektryk - pdpiecie pod kompa i wszystko jak na dloni!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość onyks45

ale na komputerze nie pokazuje zadnych bledow oprocz swiec ;-) Cisnienie doladowania jest dobre czujniki pokazuja wszystko jak w ksiazce wiec mechanik powiedzial ze jest ok .A moze ja jestem przewrazliwiony i te astry tak maja ze ponizej 2000 obrotow sa straszne muly

 

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 07:36 ]

po wypieciu przeplywomieraas jest nawet lepiej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności