Skocz do zawartości

Jakie radio w corsie B


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

kupiłam corsę B rok 2000, niestety bez radia. W desce jest wyświetlacz z zegarkiem termometrem itp.

ktoś mnie postraszył że jeśli nie zamontuję oryginalnego oplowskiego radia to ten wyswietlacz mi zniknie.

Nie rozumiem co to znaczy..że mam zamontować radio w serwisie opla? czy mogę zwyczajnie kupić na allegro?

Jeśli ktos wie to proszę o pomoc.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ktoś mnie postraszył że jeśli nie zamontuję oryginalnego oplowskiego radia to ten wyswietlacz mi zniknie.

 

A tam zniknie porostu go ukradną. :wesoly:

 

Możesz spokojnie montować nie oryginalne. W tej kostce ISO jest jeden kabelek który powoduje wygaszenie wyświetlacza. jak go nie podłączysz to będzie wyświetlacz śmigał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gmurawsk

Nie zniknie wyświetlacz tylko data ci zgaśnie jak będzie włączone radio. Godzinę i temperaturę będzie ci pokazywał normalnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie zniknie wyświetlacz tylko data ci zgaśnie jak będzie włączone radio. Godzinę i temperaturę będzie ci pokazywał normalnie

No niezupełnie zgaśnie ci data, bo ja np mam podłączone nieorginalne radio jakiś model Clariona i na wyświetlaczu TID jest wszystko co powinno być zarówno przy włączonym jak i wyłączonym odbiorniku radiowym. Niestety nie powiem Ci jak jest on podłączony żeby wszystko śmigało bo nie ja go tam montowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , JA swego czasu mialem w corsie nieorginalne radyjko f. PIONIER i wszystko było oki - znaczy sie wyswietlacz działał i pokazywal wsio :wesoly: . Pozdro . :thumleft:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

że po montażu bedzie ok. Aha czy z zamontowaniem radia Pionier w corsie byłby jakiś problem? czy lepiej kupic blaupunkta skoro to montowali seryjnie w oplach? Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie o to chodzi jak sobie kupisz radio Pionier lu Sony itp. to będzie ci działało dobrze, ale jak chcesz mieć radio dobre i żeby ładnie wyglądało i do tego jeszcze wyświetlało swoje komunikaty na TID to tylko radio z serii Opel OEM. Ale wybór należy do ciebie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mozesz rowniez kupic nie orginalne radio i bedzie wspolpracowac z wyswietlaczem. Ja w zafirze mam pioniera i dziala mi sterowanie przy kierownicy. Nie chcialem aby wspolpracowalo z wyswietlaczem, bo to dla mnie za drogo kosztowaloby (ok. 400zl) . Do radia trzeba dokupic odpowiedni interfejs i problem bedzie rozwiazany. Ja sie zdecydujesz na jakies radyjko to na stronie producenta znajdziesz jaki potrzebny jest intewrfejs. Kupic go i podlaczyc. Ja tak zrobilem i od roku jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności