Skocz do zawartości

Jakie radio w corsie B


Rekomendowane odpowiedzi

Zapałka, W serwisie Opla tylko wezmą od Ciebie 2X takie pieniądze. Ja w swojej Corsie mam JVC KDG-333 i jestem bardzo zadowolony. Nie działa mi dokładnie tylko data przy włączonym odbiorniku, a tak pozatym jest wszystko ok. Wiem tak jak koledzy mówią można to zrobić aby data była tylko nie pamiętał który kabelek ;) Osobiście mi nie przeszkadza brak daty mały szczegół :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witam , mam problem, kupiłem niedawno corse b, i jest założone oplowskie radio(Car300) a chce wymienić to radio , czy jak zmienie to radio na nieoryginalne to czy wyświetlacz zniknie? bo czytałem na forum że jak sie chce podlączyć nieoryginalne np.pioneer i żeby wpółpracowało z wyświetlaczem to trzeba specjalny interfejs?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tzn każde radio ma 2 wtyki w kostce iso a orginalne radia montowane w Oplu 3 wejścia i taką też kostke posiada Corsa B. Ja wymontowałem fabryczne radio Blaupunkt SC202 i zmieniłem je na Blaupunkt MP28 Sanremo wszystkie radia Blaupunkt mają 3 wejścia w kostce iso która jest wbudowana do radia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale czy ten Blaupunkt MP27 Sanremo współpracuje z wyświetlaczem , tzn. czy po zmianie nadal pokazuje temeperature, godzine , date? bo chce zmienić na jakieś radyjko z mp3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jakie proponujecie radyjko ? żeby to wszystko grało .....cena tak max.do 350zł ...te radio musi posiadać "Możliwość podłączenia fabrycznego sterowania"??

 

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 11:41 ]

jakie proponujecie radyjko ? żeby to wszystko grało .....cena tak max.do 350zł ...te radio musi posiadać "Możliwość podłączenia fabrycznego sterowania"??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja polecam 2 radyjka w tej cenie

 

http://www.allegro.pl/item391727499_blaupunkt_san_remo_mp28_mp3_wma_4x40w_sklep_gwar_.html

 

http://www.allegro.pl/item394631124_nowosc_blaupunkt_sevilla_mp38_mp3_wma_cd_cd_rw_b.html

 

co ważne oby dwa mają wyjścia na wzmacniacz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam,

chcę w Corsie B wymienić radio na nowsze. Zastanawiam się nad LG LCS-320UB, gdyż już miałem je w innym aucie i spisywało się. Jestem laikiem pod tym względem, dlatego chciałem zapytać, czy mogą być jakieś komplikację w użyciu? Pytam, gdyż zdarzyła mi się taka sytuacja, że gdy zamontowałem Blaupunkta CAR300, to przy zgłośnieniu dźwięk się zacinał. Podejrzewam, że to wina pojedynczego egzemplarza była, ale nie mam pewności. Wcześniej miałem Philips CAR400 i wszystko pasowało.
Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze radia, żeby pasowało do Corsy B? :-)

Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek1610

ja zamuwiłem sobie radio philips Ce 132 tylko nie wiem czy bedzie dobre bo mam duze głosniki wswojej corsie zamontowałem na tylnej pólce uzywane głosniki pyle niby pisze ze maja 400wat a w drzwiach mam jeden 190 watowy sony i w drugich drzwiach 200 wat tez sony i nie wiem czy te radio da rade uciagnac te głosniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności