Skocz do zawartości

naprawa po stłuczce


Gość tutoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak, wiem, ze w klamce, chodziło o to, czy są jakies inne przeciwwskazania, ale juz rozumiem, ze nie ma.

 

Byłem dzisiaj u lakiernika/blacharza. Po obejrzeniu samochodu powiedział, że nie ma sensu wymieniac drzwi i blotnika, bo to są zbyt małe uszkodzenia i łatwo mozna to naprawić. Znalazłem o tym Panu sporo dobrych opinii na różnych forach, więc obdarzyłem go kredytem zaufania. Jednak wstawiam zdjęcia moich uszkodzeń i jeszcze raz proszę Was o opinię. wymieniać czy nie? Słyszałem o specjalnych komorach do malowania. Oni tego nie mają, czy powinienem się tym martwić?

 

blotnik 1

błotnik 2

drzwi

 

PS. na fotkach tego nie widac zbyt dobrze, ale na drzwiach, nad listwą boczną wyraźnie czuć nierówności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie nie wygląda to aż tak tragicznie jak myślałem. Naprawa nie będzie skomplikowana i tym samym bardzo kosztowna. Oby lakiernik dobrze to później polakierował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img820.imageshack.us/i/zdjcie000b.jpg/

 

Witam nie będę zakładał nowego tematu.Dziś miałem spotkanie z ciężarówką i w związku z tym mam pytanie do was forumowicze.Czy jest sens naprawy,bo jak mniemam szkoda będzie całkowita.Co robić w tej sytuacji.Auto pojechało na lawecie na warsztat.Chciałbym robić asterkę ,wziąłem rozliczenie bezgotówkowe,lecz na warsztacie sądzą że przy szkodzie całkowitej nie starczy na naprawę.Jest lekko podbity dach i słupek środkowy sięga fotela.Proszę o poradę co robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić z tym fantem.Mam zwichnięte kręgi szyjne i mam kołnierz i zwolnienie na 2 tygodnie,za to też chcę kasę od ubezpieczalni wyciągnąć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byla twoja wina to z AC szkoda calkowita jest na poziomie 70% wartosci auta

jak robisz z OC sprawcy to ubezpieczalnia ma obowiazek naprawiac do 100 % wartosci auta

 

za szkody na zdrowiu tez nalezy sie odszkodowanie

w ZUS tez jak jestes ubezpieczony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mojej winy, jest notatka policyjna oznaczająca wymuszenie pierwszeństwa przez kierowce ciężarówki. Na warsztacie powiedzieli, że najprawdopodobniej szkoda będzie całkowita: nie starczy na naprawę auta. Jak zrobić żeby mieć naprawione auto aby było w stanie jak przed kolizja. Nie interesuje mnie zarobek lecz mój samochód. Jaka może być orientacyjna cena auta w obecnym stanie? ile mógłbym dostać za autko?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności