Skocz do zawartości

opel atra 1,7 TDI(Isuzu) strasznie słaby


Gość siwy9310

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się do tematu, bo problem podobny.

 

Astra 1.7 DTI całkowicie straciła moc. Byłem u mechanika, stwierdził że to wtryski. Komputer nie pokazał żadnych błędów. Powiedział też żebym wlał STP i przejezdził ok 200-300km, jeżeli nie będzie poprawy to wtryski na 100% (nie przełączają sie na drugi zakres)

 

Poczytałem trochę forum i ludzie pisali o przepływomierzu. Odpiałem go i auto dostało mocy, wg mnie jeździ tak jak powinno. Po ponownym zapięciu wraca zamuła. Ponownie się udałem do mechanika i powiedział, że auto jest przez to oszukiwane (jak dla mnie logiczne :idea:) i po kupieniu nowego wcale nie musi być lepiej.

 

Co to może być wg Was? Mi się wydaję, że skoro auto z odpiętym przepływomierzem jedzie normalnie to chyba wtryski są dobre, to tak na mój chłopski rozum i po wymianie na nowy powinno być ok. (nie chce też wydać 350zł na marne, bo ten meechanik był bardzo przekonany do tego co mówi)

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiałem go i auto

dostało mocy, wg mnie jeździ tak jak powinno. Po ponownym zapięciu wraca zamuła. Ponownie się udałem do mechanika i powiedział, że auto jest przez to oszukiwane (jak dla mnie logiczne :?: ) i po kupieniu nowego wcale nie musi być lepiej.

 

Zmień mechanika :piwo:

Mi się wydaję, że skoro auto z odpiętym przepływomierzem jedzie normalnie to chyba wtryski są dobre, to tak na mój chłopski rozum i po wymianie na nowy powinno być ok.

Mi na mój chłopski rozum tez się tak wydaje :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, bo problem podobny.

 

Astra 1.7 DTI całkowicie straciła moc. Byłem u mechanika, stwierdził że to wtryski. Komputer nie pokazał żadnych błędów. Powiedział też żebym wlał STP i przejezdził ok 200-300km, jeżeli nie będzie poprawy to wtryski na 100% (nie przełączają sie na drugi zakres)

 

Poczytałem trochę forum i ludzie pisali o przepływomierzu. Odpiałem go i auto dostało mocy, wg mnie jeździ tak jak powinno. Po ponownym zapięciu wraca zamuła. Ponownie się udałem do mechanika i powiedział, że auto jest przez to oszukiwane (jak dla mnie logiczne :?:) i po kupieniu nowego wcale nie musi być lepiej.

 

Co to może być wg Was? Mi się wydaję, że skoro auto z odpiętym przepływomierzem jedzie normalnie to chyba wtryski są dobre, to tak na mój chłopski rozum i po wymianie na nowy powinno być ok. (nie chce też wydać 350zł na marne, bo ten meechanik był bardzo przekonany do tego co mówi)

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

 

mi mowił to samo ten mechanik koles zajmuje sie tylko oplami i mam teraz dylemat co zrobic wypiołem przepływomierz i auto odrazu inaczej jezdzi mozna powiedziec ze ma kopa ale czy to na 100% bedzie ten przeplywomierz??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to na 100% bedzie ten przeplywomierz??

siwy9310, na odległość nikt Ci nie da gwarancji ale wszystko wskazuje na przepływkę. Może spróbuj z kimś się podmienić przepływką na sprawdzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności