Skocz do zawartości

jaki gaz?


Gość turo204

Rekomendowane odpowiedzi

turo204,Według nawet jeśli auto będzie miało założony gaz II generacji i tak należny odpalać choć minimalnie zagrzać silnik na benzynie. Jeśli chciałbyś jeździć na samym gazie a na benzynie praktycznie nie to i tak kasę zaoszczędzoną na benzynie później oddasz gaziarzowi na remont istalki. :help:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bum. moje upatrzone autko stało się nie osiągalne. właściciel spalił sprzęgło. Czyli nie opłaca mi się go ściągać na lawecie 300 km.

 

a powiedzcie mi drodzy jak się sprawuje 2,0 16v na gazie zwykłym tzn II generacji?

 

Słyszałem że strzela i nie za dobrze służy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi drodzy jak się sprawuje 2,0 16v na gazie zwykłym tzn II generacji?

 

Słyszałem że strzela i nie za dobrze służy?

ja mam 1.8 16V na II generacji i jeżdżę już prawie 60tys zrobiłem. Jak są dobre przewody i świecę to nie będzie strzelał. Jednak trzeba umieć dobrze wyregulować taką instalację i aut będzie chodzić. Mój gazownik ma klientów którzy dużo większe przebiegi robili na II gen w ecotecach i jeżdżą dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turo204,

 

Ale w jakiej budzie w 3 czy w 5, sorki ale nie jestem biegły w klocki z BMW, z drugiej strony, ten skrót tłumaczy się na nasze; Będziesz Miał Wydatki. :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem czy w to wierzyc

no bo wesmy ome i bmw. oma slabsze blachy to fakt, ogolnie czesci i zawodnosc no to oma czesci ma tansze ale czy czesciej sie psuje? tego nei wiem.

 

i oczywiscie buda 5

 

http://iv.pl/images/62249138426114028736.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW powiem tak że świetny samochód :beer: no i niby jak to BMW niby bez awaryjne , tylko weź pod uwagę że może się zepsuć coś raz a kosztownie :D

cześci na pewno są droższe do BMW

Dużo się różni spalanie po między tą BMW a Omegą ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki.

co myślicie o bmw e39 96-02r

silnik

jakis 2,0 24v

jak z utrzymaniem i eksploatacja? spalanie?

jest to dobry samochód ładnie wykonany jednak droższy w eksploatacji od przeciętnego auta. Chociażby ze względu na dość kosztowne zawieszenie gdzie najlepiej stosować części markowe bo tanie zamienniki szybko padają. Silnik 2.0 zdecydowanie za mały do tego auta lepiej wybrać 523 z silnikiem 170KM spalanie na poziome 10-13L. Silniki dobrze współpracują na LPG jednak koszt założenia instalacji LPG jest wyższy z uwagi na 6 cylindrów przy czym układ zapłonowy musi być w dobry stanie jest tam 6 cewek i ich wymiana jest kosztowna. Ogólnie części nie są aż tak drogie jednak kupno zaniedbanego egzemplarza i doprowadzenie go do stanu używalności może okazać się bardzo kosztowne. Jednak gdy auto jest w dobrym stanie odwdzięczy się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi i dobrą trwałością. Tyle mogę powiedzieć z mojej eksploatacji BMW e39 ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

O "piątce" najlepiej najpierw poczytaj, a pózniej popytaj na forach BMW :D

W Polsce jest wielu wręcz "fanatyków" tej marki.

Parę razy przewiozłem swoje cztery litery w E-39 i jak dla mnie praca zawieszenia, nieważne ,czy na łuku gładkim jak stół, czy na dziurawej jak ser szwajcarski bocznej drodze to klasa sama w sobie, do tego jeszcze ten pomruk i harmonia silnika R6....uuuuu ale się rozmarzyłem, byle tylko nie ten stereotyp :lol::D

Gaz.... nie wiem? Znajomek zawsze powtarza że LPG to do kuchenek, a nie do Beemek ;-)

i że już z daleka "na słuch" poznaje, że silnik raczony jest gazem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności