Skocz do zawartości

Opel Sintra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

sintra...hmm :wesoly: chyba bym sie na jej zakup nie zdecydwował... najpopularniejszy z tego co widze jest 2.2 silnik.. żywotność, hmmm są ludzie co chwalą ale więcej jest tych co nażekają..:?:

powiedz o jaki konkretnie silnk CI chodzi...

a jest taka niepisana zasada jesli dbasz o autko to przejezdzis zi milion kilometrów polonezem a jeśli zaniedbasz autko to bedziesz wymieniał wszytsko co popadnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W 2.2 były chyba jakieś problemy z rozrządem. Nie wiem czy akurat sintry to tez dotyczy. Z tego co sie orientuje zastosowano tam łancuch i teoretycznie to by było fajne ale w praktyce wyszło jakoś lipnie i ponoć sie sypie. Jak sintre to proponuje 3.0. Duża moc i sprawdzona jednostka :wesoly: Na dislach sie nie znam ale jak to w oplu za ciekawe nie są.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi oczywiscie o silnik 2.2 16V GLS. Silnik 3,0 niestety bardzo dużo pali i moze mnie nie stać na jego utrzymanie. Na razie nie kupuje tylko sie zastanawiam ale niestety nie mogę w necie znaleść praktycznych odpowiedzi. Z pewnoscią jak ja bede kupował to bedą miały przebiegi ok 240 tys km nie wiem jeszcze jak bedzie z cenami paliw bo byc może trzeba bedzie załozyć gaz (sekwencyjny ) co może byc przyczyną wielu problemów, a wracając do rozrządu nie ma z nim problemów jak sie nie zapomni wymienić paska i jak sie nie ciśnie na autostradzie 200km/h !!!

 

czekam na dalsze informacje jak ktoś może cos powiedziec o tym autku to serdecznie dziękuję...

 

Miłego Świetowania i bardzo mokrego poniedziałku,

Radosław Lewandowski, Bielsko-Biała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi oczywiscie o silnik 2.2 16V GLS

 

Wydaje mi sie że 2.2 16V ma łancuch rozrządu :) a GLS ?? możesz podać dokładniej oznaczenie tego silnika 2.2 na pasku??

 

Silnik 3,0 niestety bardzo dużo pali

 

Wydaje mi sie że przy aucie wagi i wielkości Sintry dużej różncy nie bedzie między 2.2 a 3.0. Oczywiście jak nie bedziesz cisnoł za bardzo 3.0. A komfort napewno większy ;]

Jedyna róznica to ubezpieczenie i koszty obsługi. Ale podobno z V6 nie ma już tragedi. Są to kwoty do przełknięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesteyty nie mogę ci podac dokładniejszego oznaczenia bo dopiero tym autem jechałem 3 razy do silnika póki co nie zaglądałem ale wygląda na zdieciach bardzo apetycznie z tego co sie orientuję to 2,2 GLS ma chyba pasek ale postaram sie sprawdzić na jakiś niemieckich stronkach :) róznica w raporcie spalania to 3 litry na trasie ( porównanie wersji 2,2 i 3,0) z resztą dośc ma.ło jest wersji 3000 raczej 90% to wersje 2,2 :jupi:

 

milego dnia!! ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

ciekawy samochodzik:D może lepszy od transportera na którego choruje z ojcem :wesoly: jeśli można wiedzieć ile pali?? najlepiej w dieslu:P jak z częściami itp.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Na trasie ok 6,5 reszta raportów zapraszam na www.autocentrum.pl

Nie wiem czemu dostałem takiego świra na punkcie sintry ale cholernie mnie sie podoba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności