Skocz do zawartości

check engine i gaśnięci silnika


Gość zbeer_p

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ten temat już sie kiedyś pojawił na forum, ale nikt nie mial takich samych objawow jak ja, także napisze o co chodzi moze ktos pomoze. Sprawa wygląda tak ze podczas na dluzszych trasach zapala sie check engine i silnik gaśnie silnik, po jakimś czasie znowu odpala i jedzie jakby nigdy nic, bylem pod komputerem bo sądzilem ze to może pompa paliwa, komputer wykrył czujnik obrotow i zostal on wymieniony i przez kilka miesięcy bylo wszystko w porządku a teraz znowu ten check i gaśnie, co myślicie pompa paliwa czy może jakaś inna diagnoza, dodam ze jak zgaśnie podczas jazdy po poźniej nie chce odpalić przez jakiś czas, proszę o jakieś wskazówki, aha jeszcze jedno podczas tankowania gdy otwieram korek baku jest taki odgłos powietrza (syczenie) i myśle moze bak sie zapowietrzył bo byla robiona dosc solidna konserwacja froty i może przewód odpowietrzający bak zostal zatkany, ale czy przez to zapalał by się check?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego moze to to samo moze cos innego

podlacz pod kompa a sie dowiesz

nikt nie bedzie wrozyl z fusow co padlo

 

 

czujnik obrotow czego ??

walu korbowego czy walkow rozrzadu ??

jak kupiles tani zamiennik to mozesz sobie pogratulowac :(

te czesci kupuje sie w oryginale

zamienniki szczegolnie te tanie sa o kant kuli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem podłączyć pod komputer i nie było żadnego błędu, wymieniony był czujnik obrotu wału, za długo już jestem kierowcą żeby dać się nabrać i kupić zamiennik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość djtrupek27

musisz miec jakiegos błeda ... kiedys tez miałem podobne objawy autko jezdziło zapalał sie check i gasło ... trudnosci z ponownym odpaleniem ... pojechałem na kompa i pokazało błęda ... nie pamietam juz kodu bo to było rok temu nawet ponad ... pompa pojechała do regeneracji i od tamtej pory spokoj ... ale jak to złośliwosc rzeczy martwych problemy z podcisnieniami ... tak ze jak pojedziesz na kompa niech zczytaja kod błedu ... wtedy wiecej sie dowiesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djumarly

zacznij wreszcie patrzec na daty

pisalem juz na PW ale widac nie dotarlo

smarujesz odpowiedzi w tematach ktore sa juz lekko przeterminowane

np z 2007 roku !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djtrupek27

kolego jakbys nie spał tyle co ja rozne daty by ci uciekały z pola widzenia ... niestety zycie w bieszczadach do lakkich nie nalezy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma zycie w bieszczadach i niewyspanie do nieumiejetnosci rozrozniania dat ???

nic kolego

zejdz na ziemie i wylacz kompa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności