Skocz do zawartości

Zalapa się kontrolka ABS i Trakcji


Gość talibanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wcześniej działo się to sporadycznie, natomiast obecnie dzieje się tak bez przerwy - więc zrobił się problem.

 

Od jakiegoś czasu... po odpaleniu auta i przejechaniu ok 100 - 200 m zapala się na zegarach kontrolka trakcji oraz ABS-ów .. automatycznie powodując że zarówno kontrola trakcji jak i ABS - nie działają.

 

Czy ktoś może wie czemu się tak dzieje i jak temu zaradzić... albo chociaż od czego zacząć - co sprawdzić, albo wymienić ??

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czemu się tak dzieje i jak temu zaradzić... albo chociaż od czego zacząć - co sprawdzić,

Pozostaje odczytać błąd i wtedy będziesz wiedział co jest do wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka trakcji oraz ABS-ów

jesli tylko te kontrolki to bym zaczal od sprawdzenia czujnikow ABS w kolach oraz kabelkow od nich... warto przeczyscic styki

odczytanie bledow pokaze ktora to piasta, najprawdopodobniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ... tylko nadal nie wiem ... jaki moge sobie kupic interfejs do tego... choć napisałeś ... ze jest tego duzo na forum... to Ci powiem że AŻ za duzo... dla laika takiego jak ja... jest za duzo informacji ii opinii o programach i interfejsach...

 

Fajnie jakby ktoś mi napisał wprost kup TO I TO ... i już .. łatwiej by było :help:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności