Skocz do zawartości

jak przyciemnia sie szyby??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Hehe, oni są upierdliwi zwłasza jak furak odbiega od 'normy' .. .przypieprzą się do diód, albo do opon albo tłumika albo kierowcy :wesoly:

 

Ale co tam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...a tam upierdliwi poprostu starają sie wykonywać sowje obowiązki... a że jak furak wyglada z deka inaczej to mają ułatwione zadanie bo jest więcej zapalnych punktów... :wesoly:

.. a co do szybek to tylko piec... :?:

 

ps. robi to ktoś w LBN lub okolicach chodzi mi o piec..??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mimo wszsytko nie za bardzo by mi się chciało płacić 1000pln, odklejać tylne szyby, jechać dodatkowo pół Polski do zakładu gdzie to robią...za 350pln mam zrobione całe auto folią i póki co nie narzekam, jak się przypiepszą to...wtedy się będę martwił :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem panowie ale popadacie tutaj deko w okrótna panike. Ja też jeżdze samochodem i jakoś nie mam większych problemów podczas kontroli itd ... a z tym panstwem prawa to nie przesadzajmy bo jak dla mnie to i tak w nim brakuje PRAWA. :wesoly::?::!::!::!:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Robo, ja mieszkam w miejscowości w której jest 14 policjantów i 80% z nich to upierdliwe ch***nie bluzgaj***e !!! i nigdy wieczorem czy w nocy nie mam szczęcia trafić na normalnego.... Co prawda jak nie bedzie mógł zedzreć folii to i tak sie czepi (np. ostatnio juz mi wypisywał dowód zastepczy i skierowanie na badanie decybeli tłumika !!! ) Niestety u nas poprzyjmowali samych młodych policjantów i każdy wali służbiste.... Ale cóż takie zycie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce mozna sobie przyciemnic tylne szyby tak aby kierowca byl widoczny w kacie 120 stopni, a moze 150 8) juz nie pamietam, tak wiec tylne szyby mozna sobie nawet zaspawac i nikt nic za to nie moze zrobic to samo jest na zachodzie !!!

Przednie szyby nawet piecowo przyciemnione moga bvyc przyczna zabrania dowodu, policjant przeciez nie bedzie wam zrywal folii tylko kaze wam to zrobic(jesli bedzie ustepliwy) albo zabierze dowod i tyla! CO z tewgo ze beda przyciemnione piecowo jezeli beda miec przepuszczalnoc mneijsza niz 70%(taka jest norma)? Bedzie kicha...

Ja jakbym mial przyciemniac szybki to wszystkie jednym odcieniem albo wcale, ale to tylko moje zdanie :lol: tyle ze nie przyciemnie bo czasem zdaza mi sie jezdzic swoim autem do niemiec i zwiedzanie ich od Stuttgartu po Koln !!! i nie chcialbym miec do czynienia z tamtymi policjantami, bo jak u nas sie plai mandat 200zl to tam tyle samo tylko ze w euro :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous
A co z przyciemnianiem folią szyby z ogrzewaniem, da się to zrobić, są jakieś problemy?

 

Chodzi ci o tylną podgrzewaną ?? jak tak to nie ma żadnych problemów jak nie to opisz dokładniej :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red devil
W polsce mozna sobie przyciemnic tylne szyby tak aby kierowca byl widoczny w kacie 120 stopni, a moze 150
Hmmmm a ja chyba jednak sie nie zgodzę z tym co piszesz kolego Edi :wink: W promieniu 180 stopni od miejsca kierowcy widocznosć ma być niczym nie ograniczona (czyli 90 stopni w prawo i 90 stopni w lewo siedzac za kierownicą) a to jest różnica :cry: Nie ma w kodeksie takiego przepisu że kierowca musi być widoczny ;) A przyciemnianie piecowe nie ingeruje w strukturę szkła(w tym przypadku szyby auta) i nie pogarsza widoczności :) czyli jeśli szyba miała fabrycznie już dozwolone 30% przyciemnienia to dalej tak ma po przyciemnieniu tyle że tylko i wyłącznie od wewnątrz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Chodzi ci o tylną podgrzewaną ?? jak tak to nie ma żadnych problemów jak nie to opisz dokładniej

 

tak dokłanie o tylną podgrzewaną, nie ma problemu z pęcherzami albo z temperatura podczas grzania szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności