Skocz do zawartości

Radio


Gość slawekz1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,wszystkie ople tak mają że po odcieciu napiecia trzeba na nowo wprowadzić kod znajdujący sie w car passie

nie prawda, nie wszystkie ople... np moj...

ale poniewaz slawekz1 nawet sie nie trudzil zeby opisac dokladnie o ktory model chodzi to ja sie nie trudze mu odpowiadac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,wszystkie ople tak mają że po odcieciu napiecia trzeba na nowo wprowadzić kod znajdujący sie w car passie

nie prawda, nie wszystkie ople... np moj...

ale poniewaz slawekz1 nawet sie nie trudzil zeby opisac dokladnie o ktory model chodzi to ja sie nie trudze mu odpowiadac...

Nie to abym się nie trudził, ale auto nie jest moje i padł w nim akumulator i czy jak odepnę akumulator to czy później radio będzie grać. Samochód to opel meriva 1.7cdi 2005r. A swoją droga wystarczyło napisać że jest kilka modeli radia fabrycznego bo nie wszyscy mogą o tym wiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją droga wystarczyło napisać że jest kilka modeli radia fabrycznego bo nie wszyscy mogą o tym wiedzieć.

a swoja droga wystarczylo zagladnac do auta i zobaczyc co to za radio...

Samochód to opel meriva 1.7cdi 2005r

jak nie wiesz jakie radio to wystarczy poszukac chocby na motoalegro jakichs zdjec...

radia CD30 CD70 DVD90 sa logowane do auta

np takie jak tutaj http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=liydenvosjo2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja droga wystarczylo zagladnac do auta

i zobaczyc co to za radio...

Jak pisałem wyżej auto nie jest moje i nie mam możliwości zaglądnąć do auta bo jest 200 km ode mnie.

A radio wygląda tak jak w linku więc jest to chyba cd30

Szkoda że nie dostałem stuprocentowej odpowiedzi. rodzina przejechała wczoraj samochodem ok.200 kilometrów a dzisiaj rozrusznik zakręcił z ledwością trzy razy, nawet centralny zamek nie chciał dobrze działać. Pewnie pojawiło się jakieś zwarcie na przewodach lub jak ktoś pisał na forum że te radia lubią się same włączać i może przez to ten aku padł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli padł akumulator, a radio było by kodowane, to się i tak zakoduje pomimo że nie odłączysz akumulatora.

nie zgodze sie

prad pobierany przez radio jest znacznie mniejszy niz przy rozruchu... a prad podtrzymujacy radio to naprawde prawie nic

mozna by sluchac radia przez jakis czas, kontrolki bede sie swiecic a auta sie nie zapali...

jedynie w skrajnym przypadku gdy doszloby do pelnego, glebokiego rozladowania to bylaby szansa ze byloby tak jak piszesz Kacper.

 

Jak pisałem wyżej auto nie jest moje i nie mam możliwości zaglądnąć do auta bo jest 200 km ode mnie.

A radio wygląda tak jak w linku więc jest to chyba cd30

Szkoda że nie dostałem stuprocentowej odpowiedzi. rodzina przejechała wczoraj samochodem ok.200 kilometrów a dzisiaj rozrusznik zakręcił z ledwością trzy razy, nawet centralny zamek nie chciał dobrze działać. Pewnie pojawiło się jakieś zwarcie na przewodach lub jak ktoś pisał na forum że te radia lubią się same włączać i może przez to ten aku padł.

a nie dalo sie tego od razu napisac? jesli to radio to mozna odpinac, nic sie nie stanie. te radia sa logowane do systemu auta i nie wpisuje sie kodow pozniej...

Jak pisałem wyżej auto nie jest moje i nie mam możliwości zaglądnąć do auta bo jest 200 km ode mnie.

no tego nie pisales... a skad my mamy to wiedziec?

 

Pewnie pojawiło się jakieś zwarcie na przewodach lub jak ktoś pisał na forum że te radia lubią się same włączać i może przez to ten aku padł.

ja obstawiam ze padl akku przez wlaczona jakas lampke, swiatlo. choc nie wykluczam zwarcia. dadza rade na kabel odpalic?

a, tak z ciekawosci gdzie teraz auto stoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności