Skocz do zawartości

intel core 2 duo czy core i3 (i5)


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i postaw na tym win 7 :help:

co kuoione? 500GB core 2 duo karta graficzna zewnetrzna 4 GB a reszty nie wiem, jakis informatyk znajomy z firmy sie tego podjal...(jest na miejscu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie widzę problemu, to nie problem żeby komp miał 4 GB albo więcej pamięci i win7 pójdzie :)

Win 7 to prawidłowego funkcjonowanie starczy 2 Gb ramu kwestia tego do czego będzie slużył komputer :beer: na chwile obecna można kupic świetne zestawy na allegro z I3 za smieszne pieniądze ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Klawisz84

Core Duo odszedl juz dawno w niepamiec ;p

Proszę Cię nie komentuj jak się nie znasz ;p i głupoty chłopakowi piszesz :drunk:

 

 

Zauważ jaki był złożony w konsekwencji komputer ?? Na C2D ;p to są b.dobre jednostki problem w tym że prądożerne a I3 I7 i I5 to oszczędne gó... które kosztują krocie a za tą cene nie dają nic więcej :drunk: (w sensie cena=wydajność jest nieporównywalna do c2d)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mu chodziło na pewno o Core Duo to ma racje, to stare procesory. Chyba że chodzi o Core 2 Duo, to co innego. Jednak teraz lepiej wziąść C2Q niz C2D. Widzę to po sobie - mam E8400 i jest trochę za słaby ;p

 

C2D prądożerne? Mój ma wyliczone 65W TDP. A proces bodajże 45 albo 55nm. i5 są niebo lepsze od C2D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Core Duo czy Core 2 Duo to w zasadzie tak samo stare procki. Po za tym jak czytam te wywody to można naprawdę wiele się dowiedzieć. Co z tego że ktoś ma C2D lub i5 czy nawet i7 skoro reszta konfiguracji nie nadąża ;p Ludzie procek to nie wszystko. I czasami wolę zwykłe Core Duo w wykonaniu Della z resztą dopasowaną do całości niż jakieś i7 z kiepską płytą i całą resztą. To i7 będzie wolniejsze nić Core Duo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

Core Duo czy Core 2 Duo to w zasadzie tak samo stare procki. Po za tym jak czytam te wywody to można naprawdę wiele się dowiedzieć. Co z tego że ktoś ma C2D lub i5 czy nawet i7 skoro reszta konfiguracji nie nadąża ;p Ludzie procek to nie wszystko. I czasami wolę zwykłe Core Duo w wykonaniu Della z resztą dopasowaną do całości niż jakieś i7 z kiepską płytą i całą resztą. To i7 będzie wolniejsze nić Core Duo

True

 

C2D prądożerne? Mój ma wyliczone 65W TDP. A proces bodajże 45 albo 55nm. i5 są niebo lepsze od C2D.

E8400 jest w technologi 45 , sam mam E8200 i mogę powiedzieć że fajnym procesorem np do OC, inni znawcy chwalą procki E8xxx

 

 

A prawda taka i wszyscy dobrze ją znają, żeby nadążyć za technologią trzeba mieć miliony żeby wszystko wymieniać na szybsze i nowsze podzespoły i zawsze będzie tak że ktoś ma ciut starszy procesor i będzie przeżytkiem, a tak na prawdę daje radę.

 

Sam wiem po sobie, miałem P4 3,06 GHz 1GB RAM PC3200 grafe 128 i jakoś dawałem radę ;p (wiadomo bez nowych gierek itd) ale więcej mi nie trzeba było (szkoda że płyta siadła więc przy okazji wymieniłem bebechy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Klawisz84

komputer trzeba złożyć proporcjonalnie ;D to jest sedno jego możliwości i pełnej wydajności sprzętowej ;) mój E8400 na 3.6GHz pobiera 76Kw/h czy jakoś tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności