Skocz do zawartości

Mandat


Gość arty

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety 91 km /h - ten 1 km jest najgorszy , bo byłoby mniej i punktów i kasy - a tak to 8 pkt i 300zl...

Ale inne pytanie - dostałem blankiet "mandat karny" wpisane przewinienie, punkty i kwota, a nie ma żadnego numeru konta, ani instrukcji zapłaty...

Kiedyś już dostałem mandat to był tez blankiet do zapłaty na poczcie, myślałem aby puścić przelew przez internet, ale ni ma żadnych danych jak to zrobić:lol:

Czyżby coś się zmieniło ze nie dają teraz wypełnionego blankietu wpłaty???

A co jeśli nie zapłacę w terminie???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dają teraz wypełnionego blankietu wpłaty???

... nie wziąłeś po prostu ...

jeśli nie zapłacę w terminie

... ściągną Ci z podatku ...

... lepiej zapłacić choćby na raty ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiem gdzie to mozna wplacic???

... na mandacie masz urząd miasta gdzie zostałeś ukarany - tam zadzwoń i Ci podadzą konto mandatowe - wpisz w tytule nr mandatu i swoje dane żeby było wiadomo od kogo ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat nałożony przez policjanta zawsze jest wpłacany na konto urzędu marszałkowskiego danego województwa. Więc tam szukaj numeru konta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyznaczone konto danego urzędu wojewódzkiego

ale nie pytaj skąd wiem :)

 

A co jeśli nie zapłacę w terminie???

nic, ale jeśli bardzo przegniesz

z podatku nie będą mieli co ściągać

to do drzwi zapuka komornik :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twoje dochody w rodzinie nie przekraczają średniej krajowej na osobie możesz również napisać podanie do urzędu wojewódzkiego o rozłożenie mandatu karnego na raty. Numery kont znajdziesz na stronie internetowej, tak jak koledzy mówili. Jeżeli nie zapłacisz w przeciągu pół roku dostaniesz powiadomienie od komornika z właściwego do twojego miejsca zamieszkania urzędu skarbowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem troche forum - i znalazlem naeet opinie ze nie warto placic mandatu w terminie bo zaawsze jest szansa ze sie upiecze i przepadnie....a nawet jak przyjdzie komornik to dodatkowy koszt to ok 10 zł - czy ktos to moze potwierdzic... - bo jesl itak to nie tak duzo i moze warto zaryzykowac... i poczekac.. Z drugiej strony, to naprawde mialem zamiar zaplacic aby miec spokoj, ale dlaczego ja mam jeszzce szukac, dowiadywac sie gdzie i jak zaplacic, skoro mysle ze bylo obowiazkiem policjanta udzielic mi dokladnych informacji i instrukcji na temat sposobu uregulowania.... W takim razie czy to nie poliicjant powinien sie teraz martwic ze niedopelnil swoich obowiązków???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności