Skocz do zawartości

Niewielka szkoda parkingowa.


Gość dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, znalazłem pod Warszawą zakład blacharsko lakierniczy który polakieruje mi ten zderzak za 300zł już na gotowo razem z farbami, lakierami itp. Lakierują w komorze bezpyłowej Saico choć nie wiele mi to mówi. Niby dają gwarancję na swoje usługi tylko teraz zastanawia mnie ta cena. Tu 300zł a tam 700zł :spoko: Czy to nie jest zbyt duża rozbieżność cenowa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

dizel1982, czemu szukasz dziury w całym ?

 

podam inny przykład ale nie związany z motoryzacją:

kumpel musi kupić zasilacz 9V i 2000 mA i znalazł jeden za 90 zł a drugi za 20zł, przebitka podobna jak u Ciebie, gwarancja ta sama więc wybór prosty - jeśli to samo to po co przepłacać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu jakie ceny u mnie elemęt xxx a za takie coś jak ty masz xxx. xxkm do katowic xxkm do częstochowy mam.

 

I to już reklama warsztatu-kosz a w sprawie reklamy proszę się skontaktować z adminem strony/zbyszek670

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz, u mnie w Warszawie 700zł za zderzak a pod Warszawą 300zł element. Taką mają stawkę, 300zł biorą w osobówce za dowolny element czy to maska czy drzwi czy zderzak to 3 stówki kasują. W sumie na ten zderzak to dużo farby nie pójdzie więc nie wiem za co te 300zł ale cóż, taniej nie znalazłem. To znaczy są tańsze ale nie mam gwarancji a tu dają rok gwarancji na robotę i jakby coś wyszło w przeciągu tego roku np lakier zaczął by schodzić lub pękać to jadę na poprawkę za free. Odstawię do niech ten samochód ale teraz nie mogę bo go używam codziennie. Aha, zapomniałem dodać, 300zł samo lakierowanie, zdjęcie i założenie 100zł dodatkowo czyli w sumie 400zł ale ja im zawiozę sam zderzak, roboty ze zdjęciem jest na 10 minut, z założeniem to samo więc stawką niezła, 100zł za 20min pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził pomalować dolną część zderzaka tzn odcięcie zrobić w tym wgłębieniu no chyba, że cały zderzak koniecznie chcesz malować. Uchroniło by to przed różnicą w odcieniu zderzak a błotnik. Koleś malował mi zderzak i cieniował błotnik tą samą bazą i lakierem i różnica jest widoczna (dodam, że baza położona na stary zmatowiony lakier), przed malowaniem różnicy nie było. Może fabryka ma inne metody?

Dlatego odradził bym Ci "podjechać" z bazą do samego błotnika, tylko do tego rantu. Po wyschnięciu całość spolerować i będzie gicio.

 

Ps. bez demontażu zderzaka bo poco? położyć folie na resztę auta, i do przodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności