Skocz do zawartości

Bagaznik a gniazdo zapalmiczki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,otwierajac bagaznik w Meriwce mamy po lewej naszej stronie zaslepke na gniazdo zapalniczki chyba,powiedzcie mi czy jest tam moze instalacja pod zapalniczke?

 

 

 

Tak na marginesie,dzisiaj zalozylem ochronne listwy rantowe chromowane na drzwi i chromowana listwe 4cm na klape bagaznika na dol,super wyglad polecam wszystkim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie,dzisiaj zalozylem ochronne listwy rantowe chromowane na drzwi i chromowana listwe 4cm na klape bagaznika

wrzuc jakies fotki

lub linka do tych listw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mojej merivie w bagażniku jest zamontowane fabryczne gniazdo zapalniczki samochodowej. Bardzo wygodna rzecz. Na plus merivy jest ich ilość jedna w desce koło popielniczki następne dwie w tunelu środkowym i ostatnia w bagażniku. Moim skromnym zdaniem ta montowana w tunelu bardzo przydatna do podłączenia np nawigacji samochodowej i jednocześnie radia CB bez zbędnych rozgałęźników

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazuu tu masz linki,naprawde fajna sprawa,listwy sa nie drogie a super efekt koncowy.

 

http://allegro.pl/listwa-boczna-ochronna-na-bok-chrom-40-mm-x-1m-i1325185404.html

 

 

http://allegro.pl/listwa-chrom-rantowa-krawedziowa-super-cena-i1316184413.html

 

Patrzylem pod zaslepke w bagazniku i nie bylo tam widac zadnej kostki ani kabli pod instalacje zapalniczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macdeth81 gdzie masz na tunelu?ja mam koło popielniczki i z tyłu jak by dla pasażerów pod tym miejscem jak by na kubek,a przydało by się jeszcze właśnie z jedno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tunelu tzn.wlasnie ponizej miejsca na kubek w tyle,niektore wersje maja tam jedno gniazda a niektore maja tam 2 gniazda na zapalniczke,szkod ze w bagazniku jest tylko miejsce na zapalniczke ale jak patrzylem tam i swiecilem to nie widzialem zadnej instalacji do podlaczenia,a naprewde byloby to dobra rzecz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzeba zdjąć boczek w bagazniku i zobaczyć. Zazwyczaj przewody są spinane do głównych wiązek i bez zdjęcia tapicerki nie da rady stwierdzić czy instalacja jest czy jej nie ma.

A gniazdo w bagażniku bardzo przydatne i do tego obciążenie max 120W :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?ja mam koło popielniczki i z tyłu jak by dla pasażerów

a ja mam te ktore opisales i jeszcze dodatkowe 2 w 'schowku' pod ręcznym.

Kupilem dwa gniazda, dluzszy przewod, podpiolem pod instalacje gniazda dla pasazera.

jak mi nie potrzebne to chowam pod dzwignie od recznego, zdejmuja ta klapke i tam jest duzo miejsca aby zmiesci 2 dodatkowe gniazda.

 

@kasa1979 dzieki za linki, calkiem fajne te chromy, ja w swojej mam czarne po bokach, ale moze zmienie na chromowe ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli tył tunelu środkowego pod popielniczka dwa gniazda. jedno takie wciskane z żarnikiem do zapalania papierosa drugie taka zaślepka przypominająca korek od butelki. w bagażniku mam fabryczne nic nie montowałem.

i tradycyjnie pod radiem w popielniczce a raczej obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności