Skocz do zawartości

Astra Z19DTH 2005 r


Gość sylver31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pojawił sie w moim aucie taki problem.Dziś podczas jazdy (padał śnieg) po pewnym czasie zapaliły sie 3 kontrolki.Trakcja,abs,ids+.Nadmieniam że wcześniej parę razy koła mi lekko zaboksowały co poczułem przy jeżdzie...Szukajke przeszukałem i nic mądrego nie znalałem tylko o abs i kabelkach...Czy będzie konieczna wizyta u experta z kompem...i kanałem.?poradzcie.Pozdrawiam. :shock::D:lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metodę gaz+hamulec zrobiłem zaraz po zaparkowaniu auta i nic nie pokazało.... :) Zobaczę dziś jak będę jechał może to tylko błąd chwilowego zauroczenia pierwszym śniegiem.... :lol: Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wsiadłem i nic jak wczoraj abs,trakcja i ids+. :( Czytając wcześniejsze posty innych uczestników forum...Zrobiłem tak.Podczas jazdy nagle zahamowałem żeby zadziałał ABS... http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif Niestety pisk opon tylko... :lol: Jak odjeżdzałem spod marketu wszystko wróciło do normy...Wkładam kluczyk w stacyjkę i po kolei gasną wszystkie kontrolki jak w książce pisał.Sprawdziłem czy nie doszły jakieś nowe błędy cisza ;] Pojawiło się natomiast dziwne zachowywanie wskazówki prędkości.Auto nie odpalone a na 1-2sek wskakuje prędkość do 110km/h i spada do 0km/h :D:lol: Co jest????Odpalam auto i myk taki skok na ok 100km/.Nadmieniam że auto chodzi ok i reaguje poprawnie.Czyżby pierwszy śnieg i mrozy tak lekko namieszały w zachowaniu komputera? :eek:

 

 

 

Dziś auto oszalało...Jak jechała żona to tył tańczył prawo lewo,paliły się wszystkie konrtolki na desce,rę :eek: czny przestał działać.... :eek::eek::eek: Co jest grane http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif :D:cry: Wydaje mi się że bez wizyty u komputera się nie obejdzie..

 

 

Czy ręczny mógł zamarznąć i tak namieszać?

 

 

 

Widocznie mógł tak namieszać.Ayto pojechał do ciepłego garażu i odmarzło...na wieczó było bezbłędne...Teraz śmiga jak talala....pozdrawiam wszystkich temat uważam za zamknięty....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności