Skocz do zawartości

Woda w bagazniku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-(

mam następny taki problem gdyz w bagazniku nie wiadomo z kąd bierze sie woda http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/kwasny.gif a woda jest z lewej strony opel vectra A no i tam gdzie lezy zapasówka o mokrej wykładzinie nie wspomne :-) :)

co to moze byc czekam na porady

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc tak jak mowi kolega FENIX, jezeli uszczelki sa ok to jak zdejmiesz wykladzine to zobacz czy nie masz jakich dziur w podlodze bagaznika, moga byc zatkane takimi plastikowymi zaslepkami, i tamtendy moze Ci autko nabierac wody jak jedziesz, jak je zlokalizujesz to proponuje je czyms zalepic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pujde sprawdze ale narazie pada deszcz :-) bo wczoraj tak jakos zaglądam do bagaznika i tak oparłęm sie i czuje mokrą wykładzine no se mysle od czego to i mysle sobie dalej trzeba na forum to dac http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif)))) pozdro

 

[ Dodano: Wto Cze 26, 2007 21:10 ]

byłem sprawdziłem uszczelki całe hmm znalazłem następną mokrą powierzchnie u pasarzera z przodu fotki wstawie wieczorkiem pozdro

 

[ Dodano: Wto Cze 26, 2007 21:34 ]

A oto linki do fotek pierwsza fotka jest od pasazera z przodu :-(

 

 

 

http://zapodaj.net/viewer.php?id=8677DSC00036kopa.jpg

 

 

A ta z bagaznika

 

http://zapodaj.net/viewer.php?id=8191DSC00038.JPG

 

doradzcie mi bo nie wiem co to jest nie mam pojęcia :)

 

[ Dodano: Czw Cze 28, 2007 09:55 ]

prosze o odpowiedz

 

[ Dodano: Nie Lip 01, 2007 11:15 ]

moze byc tak jak mowi kolega FENIX, jezeli uszczelki sa ok to jak zdejmiesz wykladzine to zobacz czy nie masz jakich dziur w podlodze bagaznika, moga byc zatkane takimi plastikowymi zaslepkami, i tamtendy moze Ci autko nabierac wody jak jedziesz, jak je zlokalizujesz to proponuje je czyms zalepic

 

uszczelki są dobre moze anteną jakos leci prosze pomózcie mi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witam. A mnie się woda skrapla na pokrywie bagażnika od wewnątrz. Jak jest przyczyna tego. Ja powycieram pokrywe to na drugi dzień znów są kropelki wody, kapie mi to na tapicerke i mam cały bagażnik mokry. Ma ktoś jakiegoś pomysła :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawe z przodem ze po kokpitem mi przeciekało mam załatwioną gdyz miałem zatkane otwory od spływu deszczowego czy jak tam to sie zwie a z Tyłu mam antene do wymiany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć w bagażniku na wysokości zderzaka przytkane wywiewy-( w plastikowej kwadratowej kratce są delikatnie uchylające się gumowe skrzela), które znajdują się po obu stronach pojazdu. W czasie jazdy samoczynnie się uchylają i odprowadzają wilgoć z wnętrza bagażnika. Co do wody z przodu to na pewno jest dziura od rdzy i koło narzuca wodę w czasie jazdy -( wtedy jest mokre całe wygłuszenie i maty pod dywanikiem). Trzeba to szybko zrobić bo cała podłoga poleci, a jak jeszcze zimą solanka się dostanie to kaplica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam drodzy forumowicze!!

Otóż niedawno zauważyłem wodę w bagażniku moje vectry. Woda ta znajdowała sie w okolicach lewej strony. Wyciągnąłem wykładzinę bagażnika oraz zdemontowałem kawałek wykładziny z boku i nic dziwnego tam nie znalazłem co mogło by świadczyć o nieszczelności oprócz małego czarnego dekielka (takiego gumowego) pomyślałem sobie ze to może przez niego dostaje sie woda, pognałem do sklepu kupiłem nowy wkleiłem nawet na silikon i o zgrozo dalej nic... mad.gif

Teraz moje pytanie może ktoś już coś takiego przerabiał i wie skąd to tytułowe akwarium w moim rodzinnym sedanie bo już mnie z wolna szlag trafia a jeszcze nie było poważnych deszczy a ni śniegów dry.gif Wszystkie sugestie mile widziane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam szyberdach i z niego odplywy ida przez bagaznik w rogi po obu stronach kolo lamp.tez mialem wilgoc i nie moglem dojsc z kad a sie okazalo ze te rurki plastikowe od odplywu nie byly na swoim miejscu czyli w takich gumkach ale po zalozeniu na miejsce praktycznie nie jezdzilem takze niewiem na ile pomoglo,jak nie pomoze to bede szukal dalej. ??? Zeby sie do tego dobrac trza zdjac boczki w kufrze.

A juz myslalem ze tylko ja kaczki moge w bagazniku trzymac i ryby lowic.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na dalsze posty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności