Skocz do zawartości

Woda w bagazniku


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Mieto-68 masz racje są wywitrzniki ale one działają nie są przytkane a jeśli chodzi o te plastikowe zaślepki to też są na miejscu. Chodzi o to, że jak Viki stoi na parkingu i pokrywe bagażnika wytre suchą szmatką to jak przyjde na drugi dzien to woda się skrapla. Podczas jazdy nawet w ulewe woda nie dostaje sie od spodu, mam mały przeciek od góry ale to wiem i woda mi wpada do bagażnika. Chodzi mi o to skąd biorą sie skropliny na pokrywie bagażnika od spodu (chyba blacha nieprzesiąka wodą).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam szyberdach i z niego odplywy ida przez bagaznik w rogi po obu stronach kolo lamp.tez mialem wilgoc i nie moglem dojsc z kad a sie okazalo ze te rurki plastikowe od odplywu nie byly na swoim miejscu czyli w takich gumkach ale po zalozeniu na miejsce praktycznie nie jezdzilem takze niewiem na ile pomoglo,jak nie pomoze to bede szukal dalej. :?: Zeby sie do tego dobrac trza zdjac boczki w kufrze.

A juz myslalem ze tylko ja kaczki moge w bagazniku trzymac i ryby lowic.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na dalsze posty.

 

Witam.I tu się z kolegą zgodze tzn przez te rurki leje się woda z dachu tylko że u mnie jedna wypadła z gumowej rurki zamocowanej w podłoge ktura odprowadza tę wode pod spód bagarznika i zderzaka a nadomiar tego były wszystkie zapchane drobnym igliwiem i paprochami.Są dwa koreczki po obu stronach bagarznika w rogach przy błotnikach obok lamp w podłodze i rurki kture muszą być włorzone w dwie gumowe kture też muszą być drożne.Ja poprostu wszystkie wyciągnołem i wyczyściłem.Sprawdż też połączenie nadkola z bagarznikem oraz błotnika z bagarznikiem tam może Ci dostawać się woda z zewnątrz podczas jazdy koło narzuca.

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość topdriver

)miałem kiedyś Vectre A i też ciągle była wilgoć w bagażniku. trzeba z tym coś zrobic bo po pewnym czasie w aucie zaczyna nieładnie pachnąć.

pierwsza sprawa to odpływ wody z szyberdachu (opisywane tu rurki biegnące w dachu i dalej do bagażnika), nastepna rzecz koreczki w rogach bagażnika, kolejna jeśli były wstawiane reparaturki błotników tylnych ten kto spawał mogł sie nie przyłozyc do roboty i zostawić szpary którymi woda pięknie sie leje do bagażnika, nastepna sprawa to uszczelnienie anteny, jeszcze inna to uszczelnienie trójkątnych okienek za drzwiami (przez uszczelki woda moze leciec prosto na boczną strone bagażnika, kolejne newralgiczne miejsce to lampy tylne, trzeba je odkrecić i sprawdzić uszczelki ewentualnie osadzić na silikonie ( w swojej VA zużyłem go chyba kilka tubek :( ).

są jeszcze koreczki pod kołem zapasowym i przy wkładaniu koła mozna je niechcący wyrwac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, tez mam Vectre A i rowniez mam problem z woda w bagazniku ! Leje mi sie woda po antenie!!! Na 100% musze cos zrobic z antena i proponuje sprawdzic antene najpierw!

 

Niestety nie wiem co mam zrobic ale cos mi sie zdaje ze bez wymiany anteny sie nie obejdzie:(

pozdro

rikipoland

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności