Skocz do zawartości

cd70 Vectra 2006 wyswietlacz zgasl


Gość maly18rze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maly18rze

Witam serdecznie. stalem sie szczesliwym posiadaczem vectry 2006 CDTI 150 z navi cd70. po paru dniach uzytkowania podczas sluchania radia na "samym zaplonie" bez zapalonego silnika wyswietlacz zgasl. zero reakcji na przyciski, swiatla czy cokolwiek. czy ktos spotkal sie z takimi objawami? czy to akumulator? (4 lata ten sam od nowosci ale auto odpala i nic nieprzygasa itd). dodam, ze po paru dniach moglem widziec napisy bez ale bez podswietlenia ledwo dostrzegalne, zmiana trybu dzien/noc nic nie dala. teraz zgasl calkowicie. radio dziala, plyty dzialaja. nic nie bylo modyfikowane. czy mozliwe ze wyswietlacz sie zepsul czy to jakis tryb awaryjny? jakis reset akumulatora, systemu??

 

Z gory dziekuje za podpowiedzi, pozdrawiam i szerokiej drogi!! Grzesiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maly18rze

Dodam, ze nie ma reakcji na wyzej wymienione sciemnianie zegarow, na swiatla, czy zmiane trybu day/night/auto, kontrastu nie ma w opcjach, nie ma zmian po wypieciu aku. Wciaz dostrzegalne napisy w tle ledwo dostrzegalne trzeba dobrze sie wpatrywac. Wydaje sie, ze to problem podswietlenia tylko? Nie probowalem nic z bezpiecznikami.

 

Jestem swiezy na WASZYM forum wiec sorki za wpadki. Dziekowka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maly18rze

Nie wiem jak bardzo samodzielna naprawa jest zaawansowana, chcialbym wykluczyc wszystkie "Glupie" problemy. Czy wlasno reczna ingerencja ma zzanse powodzenia? I tak nie widac szansy na rozwiazanie problemu bez rozbiurki jednostki.

 

Czy ktos juz robil to wczesniej? Dzieki jeszcze raz za opinie!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wykluczyc wszystkie "Glupie" problemy

no to wszystko chyba zostalo wykluczone...

Czy ktos juz robil to wczesniej?

ja sie nie spotkalem...

poszukaj na allegro ofert naprawy podswietlenia, ew spytaj sie w ASO i w jakims serwisie car-audio o mozliwosci i ceny...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Nie wiem jak bardzo samodzielna naprawa jest zaawansowana, chcialbym wykluczyc wszystkie "Glupie" problemy. Czy wlasno reczna ingerencja ma zzanse powodzenia? I tak nie widac szansy na rozwiazanie problemu bez rozbiurki jednostki.

Ja spróbowałbym jeszcze wymontować cały panel nawiewu z ekranem i zobaczyć jak podłączenie jest na kostkach bo są dwa złącza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności