Skocz do zawartości

Astra II G 1,7 ISUZU


Gość mareti

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci "Bosman" za filmiki instruktażowe, myślę że jak będzie troszkę cieplej, albo uda mi się jakieś pomieszczenie wynając to spróbuję swoich sił i powiadomię o efektach mojej pracy jeszcze raz serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i pozdrawiam serdecznie życząc szczęśliwego Nowego Roku.

PS Jak by były problemy ze sprzętem grającym (audio) to służę pomocą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz0703

Jak by sobie ktoś nie poradził z naprawą to mogę naprawić dla kolegów z forum za rozsądne pieniądze z gwarancją tel 501361043 ,naprawie też hybrydowe ECU , VP 44 .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

podpinam się pod temat, bo problem mniej więcej podobny. Auto czasem szarpnie, jest to bardzo nieregularne ponieważ czasem przy jezdzie na autostradzie na 5 jak mocniej wcisne pedał gazu, czasem na 2...ale praktycznie zawsze się to dzieje to po zmianie biegu, pare razy może w trakcie dłuższej jazdy na 5 przy predkości ok 110 też szarpnał.

 

- byłem podpiąć komputer, żadnych błędów nie było

- filtr paliwa wymieniony

- pewno nie ma to związku ale: przepływomierz, rozrusznik, alterantor, akumulator były wymieniane w ostatnim czasie

 

Po paru dniach od podpięcia komputera pojawił się CHECK, ale tym razem odczytałem błąd metodą - gaz, hamulec, przekrecenie kluczyka i wyszło, że jest to numer 0380 prawdopodobnie coś ze świecami. Może mieć to jakiś związek z tym szarpaniem?

 

Tylko szarpanie było już przed pojawieniem się tego błędu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja się nasiliła, ponieważ na postoju też mi zaczął silnik przerywać, nie miałem czasu żeby zająć się sterownikiem pompy, bo wyczytałem że się przegrzewa, ale teraz w te mrozy to się bardziej przechładza, bo nie zależnie czy silnik zimny czy ciepły przerywa.

Nie mam żadnego garażu żeby to zdemontować, a jest troszką za zimno żeby dłubać na świeżym powietrzu :beer:, może do wiosny mi nie padnie, ale może ktoryś z forumowiczów ma jeszcze jakieś pomysły na tą przypadłość, ostatnio dałem w dupę dieslowi i przy dużych prędkościach jak na tego diesla nie przerywał już sam nie wiem co o tym sądzić.

Pozdrawiam serdecznie

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności