Skocz do zawartości

ranking przebiegu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość adrianopelek

nowy72, a masz ksążkę serwisowa???

jeżeli w niedlugim czasie musiales dokładac do auta to licznik chyba byl krecony.

a ty sam jak ocenisz stan omegi???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Niedźwiedź

Uprzedzam, że to nie pomyłka

Moja corsunia z 2000r, jeżdżona od lutego 2001 ma niecałe 35kkm :wesoly:

Udokomentowane i nie grzebane w liczniku :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niedźwiedź,PEłEN PODZIW :mrgreen: Chodź przy "małych" autkach to w sumie nic nie zwykłego:) Bo niejednokrotnie widziałem corsy z początku lat 90 w Holandi które mają po 90tyś120 tyś a tylko dlatego że używa się ich jako 23 samochód w rodzinie i używane sa tylko na miasto na jakieś zakupy:) to samo tyczy się innych "małych" autek.Ale na naszych realiach rynkowych tico robi jako samochód rodziny i na wakacje znad morza w góry:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Maniakopel jeśli chodzi o wspomnienie tikusia to wbrew temu co się mówi, nie jest on wcale takim złym autkiem.

Gdy przesiadałam się z tikusia na oplątko był zachwyt ale po jakimś czasie zauważyłam też pewne niuanse przemawiające na korzyść tiktaka.

Nie będę chyba przytaczać argumnetów za i przeciw, bo każdy ma inne oczekiwania, możliwości i gusta.

Jeśli zaś idzie o przebieg to historia ma się tak ... :)

Po prostu starszy pan robi już od jakiegoś czasu manewr polegający na tym, że kupuje w salonie opla, jeździ nim góra przez 5 lat, dba i dopieszcza jak może, głównie w salonie, po czym autko sprzedaje do komisu przy ASO i bierze w rozliczeniu nowe. A że ów pan niewiele jeździ, wczasy raz na rok w Polsce, rybki porą nie zimową i niedzielny wyjazd do kościoła - to i autko ledwie dotarte po 5 latach. Tym razem ja trafiłam na taką okazję. I nie powiem, że była to naprawdę dobra okazja :!:

Nie jest to nic oryginalnego ale taka jest historia wejścia Niedźwiedzia w posiadanie corsuni :wesoly:

Jak mam być szczera też nie pokonuję nie wiedomo jakich tras, przynajmniej do tej pory tak :lol: Ale jeszcze nigdy nic nie wiadomo

 

Reasumując :) : kochajmy nasze opelki ale szanujmy też inne autka, zwłaszcza tikusie :mrgreen: Ja osobiście mam bardzo duży sentyment do nich... może dlatego, że było to moje pierwsze autko....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moja corsawa 96, 160000 az na podziw ze tak mało litrazowy silniczek tyle przejechał i nic choc chciałbym w nią coą włozyc tylko nieweim co oleju nie bieze cos jej wyczyscic wymienic w silniczku zeby tak swiszczał jak kiedyś pare lat temu jak ja przywiozłem z niemiec moze nasza benzynka mu szkodzi:wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności