Skocz do zawartości

[1,9 CDTI Z19DTL] Czyszczenie EGR


Gość Adamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jednak kontrolka znowu się zapaliła... Trzeba kupić EGR i to cudeńko

A możesz napisać co za błąd Ci wyskoczył? Po czyszczeniu mnie wychodził P2279.

wydaje mi sie że czyszczenie EGR nie konczy sie tylko na samym zaworze ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

wydaje mi sie że czyszczenie EGR nie konczy sie tylko na samym zaworze

Oczywiście że się nie kończy na samym EGR-e, ja robiłem to tak;

http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum,pm422826_Czyszczenie-zaworu-EGR-1-9-JTD-Alfa-Romeo-Fiat-Lancia-Opel-.aspx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ktoś zamawiał OPCOMA to i ja bym kupił

Pytałem... Czekałem... Nikt się nie zgłosił... więc nie czekałem dłużej i zamówiłem tylko dla siebie. Przesyłka jest już w drodze.

 

Będę mógł jakby coś zamówić dopiero za miesiac lub dwa :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ktoś zamawiał OPCOMA to i ja bym kupił

Pytałem... Czekałem... Nikt się nie zgłosił... więc nie czekałem dłużej i zamówiłem tylko dla siebie. Przesyłka jest już w drodze.

 

Będę mógł jakby coś zamówić dopiero za miesiac lub dwa :wink:

Ile dałes ? kupiłes na Ebayu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - kupiłem na Ebayu.

 

Za samo urządzenie zapłaciłem 40$. Do tego dochodzi shipping na terenie Stanów do mojego kolegi (8$). Za zakupy tego typu rzeczy na Ebayu dopłaca sie 6% TAXu. Następnie trzeba to wysłać do Polski - 1$ za każdą uncję wagi. Przy wysyłce tego typu rzeczy lepiej zgłosic to do oclenia, bo jeśli to wykryją... kara będzie dość kosztowana. No więc + 10% cła. Na koniec musiałem dać koledze z USA na flaszkę za fatygę. Tak wiec wszystko wyszło mnie ok. 235 zł.

 

Myślę, że na tle kosztów jakie trzeba zapłacić za diagnostykę silnika w razie wyskoczenia jakiejś "lampki" to kwota wręcz śmieszna. Co dla mnie jednak wazniejsze dzięki temu urządzeniu będę mógł dopalać sobie DPF kiedy tylko będzie taka potrzeba :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - kupiłem na Ebayu.

 

Za samo urządzenie zapłaciłem 40$. Do tego dochodzi shipping na terenie Stanów do mojego kolegi (8$). Za zakupy tego typu rzeczy na Ebayu dopłaca sie 6% TAXu. Następnie trzeba to wysłać do Polski - 1$ za każdą uncję wagi.

kompletnie bez sensu ... Chińczycy wysyłają do Polski , ja za swój ( co prawda w tamtym roku w czerwcu na złotówki zapłaciłem dokładnie 98zł ) teraz jest drozej , ale masz wysyłkę za darmo ... .. ZOBACZ ten LINK

 

dodam czekałem dokładnie UWAGA 4 dni ... w miedzy czasie kupiłem olej na Allegro który szedł do mnie dłużnej ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie bez sensu ...

Nie do końca się z Tobą zgodzę.

 

Primo, w paczce która do mnie idzie nie znajduję się jedynie OP-COM ale i też kilka innych bardziej lub mniej przydatnych zbawek.

 

Secudno, dla mnie ważna jest gwarancja. A nie wiem czy wiesz jak niezwykle liberalne prawo gwarancyjne jest w USA względem klienta. Mając gwarancję z USA mozna bez problemu zwrócić urządzenie nawet dzień przed upływem gwarancji. Wystarczy jedynie, że odeślę urządzenie do USA - koszt 7,50zł. (przesyłki do USA z PL są tańsze niż w odwrotną stronę).

 

Tertio, cena za którą kupiłeś urządzenie jest obecnie nierealna więc przboleję jakoś te kilkadziesiąt złotych.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności