Skocz do zawartości

Czy zakladac gaz do Astry II 1,6 8V '98


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

prosze o informacje czy warto zakladac gaz do Astry II 1,6 8V '98, poniewaz kilka osob powiedzialo mi ze to co zaoszczedze na gazie to wydam na sterownik silnika, ktory podobno przy instalacji gazowe przy tym motorze czesto lubi sie psuc

 

prosze o informacje od osob ktore maja jakies dane na ten temat,

a moze w swoich Astrach z tym silnikiem maja instalacje gazowa to prosze podac jaka i jak sie im ona sprawuje

 

za wszystkie informacje wielkie dzieki keno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tooomek

Hej

No ja zakładam, i z tego co słyszałem i czytałem tu na forum, silnik jaki mam, czyli X16SRZ to jeden z najlepiej tolerujących gaz....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się naczytałem to również wynika, iż najlepiej do zagazowania nadają się silniki 8V.

Jeśli zależy Ci na tanim tankowaniu to raczej nie masz co się zastanawiać tylko poszukaj dobrego warsztatu który nie spartaczy roboty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak koledzy powyżej napisali.LPG i to nawet nie sekwencja tylko do silników 8v i to zarówno 1.6 jak i 2.0 które super sprawują sie na LPG więc zakładaj śmiało.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Elpigaz od 2 miesięcy ok 4 tyś km już zrobiłem spalanie ok 8,5 l/100km.Delikatnie słabszy ale oszczedniejszy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

Mam ten sam silnik powiem tak wszystko jest oki poczatkowo miałem nielada kłopoty z gazem ale szybko okazało sie ze trafiłem do kijowego warsztatu LPG po poprawieniu instalacji nie mam problemu no i taniej wychodzi spalanie 10l miasto a na trasie 7-9l zależy od stylu jazdy za instalacje dalem 1.7zł ps jak juz bedziesz zakładał oddaj samochod do sprawdzonego warsztatu jak jestes z wawy moge ci podac namiar na doby warsztacik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Posiadam Astre II 1,6 8V - spalanie w miescie dochodz do 12 litrów.

Patrząc na Wasze wyniki wydaje mi się że jest to troche za duzo.

Podejrzewam, ze jest to kwestia regulacji. Posiadam komputer Autronic AL-700.

Bardzo poproszę o namiar na jakiegoś dobrego gazownika w Warszawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tooomek

jak jestes z wawy moge ci podac namiar na doby warsztacik

jogi1982, napisz na forum, bedzie dla wszystkich. Jest temat o polecanych warsztatach - idealne miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

Warszawa -tego goscia polecam zna sie na Opelkach i ma swoje rozwiazana apropo instalacji

POWERGAS SYSTEM auto-GAZ ul Burakowska 14 tel 22-42-44-777 czynne od 7:00 do 17:00 pn pt

 

ja niestety zakladalem obok w firmie Brew-el tez na Burakowskiej -odradzam jest tam z 5 gazownikow i kazdy robi po swojemu bujalem sie rok z ich instalacja i nie widzieli problemu

dopiero od znajomego taxsiarza dowiedzialem sie o tym Power gaz i powiem koles w 5 min doszedł co jest zwalone i od tamtej pory jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności