Skocz do zawartości

Czy zakladac gaz do Astry II 1,6 8V '98


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No ja juz mam, od zeszłego piątku. Tak jak pisałem wcześniej BRC - jak na razie nie widze żadnego zauważalnego spadku mocy, chodzi nawet ciut ciszej, ale ogólnie podobnie, więc jest si. Zobaczymy jak ze spalaniem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też się ostro zastanawiam nad gazem. Mam Astre G kombi 1,6 75 kuców więc 8V.

Aktualnie w mieście pali mi 8 litrów. U mnie największy problem byłby jednak ze zbiornikiem ??? W bagażniku podróżuje pies więc ta duża butla odpada raczej, zostaje zbiornik w miejscu koła zapasowego ale wtedy gdzieś trzeba zapasowe wieźć, zawsze dupa z tyłu ??? . Poza tym w październiku syn mi się rodzi i jakoś kiepsko mi się widzi że będzie miał za plecami gaz... chyba że źle myślę. Macie jakieś inne pomysły na mój problem?

Może zbiornik na dach wstawić? :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
pioteras, co do lpg i jakiegoś wybuchu to się nie martw o nic......widziałem wiele już aut uderzonych z tyłu ze zbiornikami które wyglądały tragicznie...pogięte itd ale nie wybuchły....poza tym dla bezpieczeństwa nigdy nie zatankujesz lpg tyle co ma butla....do butli 55 litrowej wchodzi jakieś 45 l chodź zależy jak zawór odbijający jest ustawiony.Wstaw butlę w koło a koło wywal i kup piankę uszczelniająca....używałem jej w omedze i było ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dziwie się wszystkim gazującym auta ludzie stać was na samochody a nie stać was na paliwo śmieszy mnie kiedy tankuje paliwko na stacji a tu podjeżdza łepek w niby nie bitym BMW i leje LPG jak kogoś nie stać na eksploatacje auta to niech śmiga rowerem chyba że chce zaoszczędzić na oponach i zamieni je na rolki bo taniej :)???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No jakiś strajk mały trzeba będzie zrobić :) heheh

a tak na serio to wątpię żeby gaz był taki drogi jak ropa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zostaje zbiornik w miejscu koła zapasowego ale wtedy gdzieś trzeba zapasowe wieźć, zawsze dupa z tyłu :) . Poza tym w październiku syn mi się rodzi i jakoś kiepsko mi się widzi że będzie miał za plecami gaz... chyba że źle myślę. Macie jakieś inne pomysły na mój problem?

Będziesz miał miejsce na koło zapasowe - na wycieraczce przed nosidełkiem ,a później fotelikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

maniakopel, Dokładnie wchodzi mniej większość monterów instalacji gazowej ustawia maksymalnie do 80% ???:mrgreen:

 

zeusmobil, słysząłme o podwyżce gazu, ale osobiście nie wierzę aby aż tak podrożał. Nie ździwię się jak będzi ekosztował koło 2,50zł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności